Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a BMW-t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a BMW-t szerető lányokról?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 7. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Biztos bírja a mélytorkos franciát hajazással.
2014. ápr. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Pénzre hajtó pláza p.csák, legalábbis a kép alapján.
2014. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
BMW-T SZERETŐ LÁNYOK! Írjatok!
2014. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én az Audikat- szeretem, mélytorokmester vagyok!

25L

2014. ápr. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%

Attól hogy egy nő szereti a kocsikat, miért lenne plázapi*sa? A BMW szép autó, miért ne tetszhetne valakinek?

Dat logic...

2014. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5-ös a kép alapján mondtam -_-"
2014. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem az én világom, oroszban divat hogy a 20-25éves kölykök 30milliós kocsival cipelik a nőjüket, aki agyban elég szegényes, és inkább testtel akar kitűnni. A képen pont ilyen a csaj.

21F

2014. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem tudja mi az igazi party: pl. péntek esti első éjszakai busz, Ahh! Egymás szájában, beb***va, hátha valaki beokádik, vagy a füledbe csókolja a barátnőjét...miközben raj dumákat is hallhatsz, ami sosem ugyanaz "Hallod! nekem ne mondja már meg, ehhh!"...hmm... ez az igazi élmény. De a BMX-esek sajnos nem ismerhetik ezt.
2014. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Utolsó te már most be vagy állva? BMX? Kicsit félrenézted ezt. xD
2014. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Új BMW-ker szereti vagy a régieket?

Ha a régieket szereti és átlagos kinézete van, akkor jöhet, ugyanis én is imádom a régi Bimmereket és van is egy gyönyörű állapotúm, de ha olyan mint a képen akkor kösz nem...

2014. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!