Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány - lány kapcsolat. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány - lány kapcsolat. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki tőlem 1 évvel fiatalabb. Én 15 vagyok és lány. Ő biszex én leszbi . Lassan 3 hónapja vagyunk együtt és azt állítja szeret, szerelmes de nem látom rajta. Nem is mutatja ki. Csak akkor érzem hogy van valami amikor megöleljük egymást és forrna a levegő. Többször megcsalt lánnyal is és fiúval is, nagyon kiborúltam miatta, teljesen megváltoztam. Ha a szakítást felhozom neki ez a válasza: oké, ahogy érzed. Eszméletlenül fáj és ezzel is bizonyítja hogy nem szeret igazán. Ha lehívom találkozni nem jön, de a haverokkal meg lemegy. Már igazából beletörődtem, de nem tudom mit csináljak. Tudnátok segíteni?
2014. ápr. 7. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem szakíts vele láthatóan nem szeret téged.
2014. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak én még mindig nagyon szeretem és nem tudnám mit csinálnék nélküle . Hogy lépjek túl rajta?? :(
2014. ápr. 7. 20:22
 3/6 anonim ***** válasza:
A szakítás mindig fájdalmas, de jobb mint megalázottnak, kihasználtnak lenni...
2014. ápr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van :(
2014. ápr. 8. 15:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Szakíts. Semmi értelme egy ilyen egyoldalú kapcsolatban maradnod, csak szenvedés. Az lehet, hogy nehéz lesz túllépned, mert szereted, de ez hosszútávon sokkal rosszabb lenne, téged mérgez lelkileg. Fogsz találni még magadnak valakit, aki meg is becsül, nem pedig csak járkál rajtad.

Kitartás :)

2014. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm ^^ :)
2014. ápr. 8. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!