Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet kiszeretni valakiből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes vagyok egy lányba, mindent megtennék érte, de a szerelem tényleg fáj.. Van barátja, és úgy érzem, sosem szeretne belém. Minden éjjel vérpirosra sírom a szemeimet miatta, folyton rajta jár az eszem, de el szeretném felejteni, legalábbis kiszeretni belőle. Már mindent megpróbáltam, tényleg, szó szerint mindent, de annyira szeretem.. Sokan mondták, hogy harcoljak érte, és ne adjam fel, de így szerintem csak magamat teszem tönkre, és nem várhatok rá évekig.. Valami ötlet nincs, hogy hogyan tudnám elfelejteni?:(
2014. ápr. 7. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan egy Zita nevű élőlény írja le?
2014. ápr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem leszbi.
2014. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
beszéld be magadnak hogy nem tetszik mert 1 r*banc FÚÚÚJJ!!! ezeket próbáld be beszélni magadnak xdd szerintem beváll
2014. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha az a helyzet amire gondolok, hogy egy heteró csajba vagy szerelmes leszbiként, hát, nem sok jó hírrel szolgálhatok..
2014. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, biszex vagyok, ééés ezzel mi a gond? :DDD
2014. ápr. 7. 21:26
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
AKKOR ÉN HÚZOK INNEN HA BISZEX VAGY MI A REDVA VAGY!!
2014. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy itt kell lenned, csak nyugodtan. :))
2014. ápr. 7. 21:29
 8/8 anonim ***** válasza:

nekem is u.e.

csak pasi miatt sírok nap mint nap

2014. ápr. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!