Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy olyan pasi, aki evek ota jar edzoterembe meglat egy csajt elorol, akin bor miniszokya van, felkelti az erdeklodeset?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem az összefüggéseket a bőr miniszoknya és az edző terembe járó pasi között :-?
2014. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sincs semmi logika benne....
2014. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan ez alapján van valaki megítélve hogy évek óta jár az edzőterembe?

2 éve járok edzőterembe de ha valaki így gondolna rám tuti agyf**zt kapnék.


Amúgy mindenki utána kapja a fejét egy bőr miniszoknyás lánynak h hozzá jó az alakja és szép is. (hacsak nem meleg)

2014. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A bőr miniszoknya egy jó vagy akár viszonylag átlagos csajon sztem a hetero férfiak 99%-ának bejön, a maradék 1% meg még nem tudja, h homokos
2014. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!