Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen következményei vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen következményei vannak, ha valaki fiatalon nem éli ki magát?

Figyelt kérdés

Ez vonatkozik a szexre, intimitásra, szerelemre, érzelmekre, de vonatkozik a bulizásra, kísérletezésre, kicsi lázadásra, próbálkozásokra, tapasztalatszerzés céljából. Mi a következménye annak (ha van), ha egy fiatal 15-19 évesen otthon ül, és tanul, nem bulizik, nem jár társaságba, csak az osztálya van neki és szűz? Tehát kicsit sem éli ki magát.

És mit gondoltok egy olyanról, aki 19 évesen szűz, de senki sem nézné ki belőle, mert rengeteg idegennel csókolózott már, csak több nem jött össze?


2014. ápr. 8. 20:37
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:
Olyan perverz állat lesz felnőtt korára mint én ;)
2014. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tizenévesen kell kiélnie magát. Huszonévesen legalább esze is lesz és jobban is tudja élvezni az életet.

18-19 évesen csak akkor ciki szűznek lenni, ha nincs még csak párkapcsolatban sem! Tizenévesen pont abban a korban van hogy az első hosszú komoly kapcsolatát át- és megéli az ember. Eközben olykor sokat kell várni a lányra, de megéri. Aki ezt a diákszerelmet nem éli át, az nem lesz soha normális ember...

2014. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

na hanem mikor kell kiélnie magát, ha nem tizenévesen? :D nem 13 évesekre gondolok..


kérdező, sajnos,végzetes következményei vannak.. én is egy ilyenben vagyok és nem könnyű.válás a vége

2014. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mentálisan eléggé leépültem.
2014. ápr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 19 évesen vesztettem el a szüzességemet. Akkor lett először barátom. Szóval a 15-18 éves korom közötti kiélés kimaradt. Bár soha nem is volt célom kiélés címén ágyból ágyba ugrálni.

Az első szerelmet is csak 24 évesen tapasztaltam meg. Mindent megtaláltam benne amit egy férfiban kerestem, szóval megállapodtam.

Nem bánom hogy nem kislányként szexeltem először, és azt sem, hogy nem jártam diszkóba bulizni meg piálni. Soha nem is vágytam ilyesmire.


Nem érzem magam kevesebbnek csak mert nem úgy alakult az életem mint a legtöbb fiatalnak.


Nem mindegy, hogy valaki azért választ másik utat mert nem vágyik kiélésre, vagy azért mert önbizalom hiányos és nem mer társaságba járni és hasonlók. Ha utóbbiról van szó, akkor valószínűleg később kiütközik rajta, hogy nem élte ki magát, és esetleg a házasságát, gyerekeit is félredobja emiatt.

2014. ápr. 9. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!