Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más se képes embernek látni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más se képes embernek látni a nőket?

Figyelt kérdés

Nem lenéző értelemben gondoltam!!

Én voltam mindig a csúnya,csendes gyerek a közösségekben,itthon se volt túl jó helyzet ezért brutál komplexusaim vannak a lányokkal szemben mert ugye mindig én voltam akit lesz*rtak.

Emberfelettinek,megközelíthetetlennek,hibátlannak látom őket akiknek nincs szüksége társra,tele vannak önbizalommal,hódolókkal és kategóriákjal felettem állnak.

Elképzelhetetlennek tűnik nekem hogy esetleg létezik szeretethiányos,magányos,önbizalomhiányos lány.

Van így más is?

18/F


2014. ápr. 8. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a nő gyűlölet?

Ha ennyire gyűlölöd őket legyél hombár.

2014. ápr. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Anyáddal milyen a kapcsolatod?

Beszélj erről vele.

2014. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy ki tudnak készíteni teljesen, de nem mind ilyen. Van ilyen is olyan is, férfi is, nő is, ezt el kell fogadni. Nekem sincs túl sok sikerem mostanában, valószínüleg rossz embernél kezdek, róluk meg is van a véleményem, de ezt nem terjesztem ki minden lányra, hiszen sok nagyon rendes is van, de sajnos ők csak barátok és nem a párom, de lesz ez még jobb is ;)
2014. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Pedig nem minden lány ilyen ...
2014. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hol gyűlölöm őket te szerencsmentes?

Tanulj már meg olvasni.

2014. ápr. 8. 21:01
 6/12 anonim ***** válasza:
Rosszul látod. Nagyon.
2014. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is elérhetetlenek a lányok, nem csak telón, élőben is!... Csak a tökéletes pasikat veszik emberszámba...
2014. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja.
2014. ápr. 8. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt mindig jó látni :)


25\L

2014. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Na megérkezett a feminista válaszadók első embere... A 25 éves lányra gondolok...
2014. ápr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!