Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem a nőket! Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a nőket! Tényleg nem! Ennyire megjátsszák magukat?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezdenek rájönni (részben itteni eredmények miatt, részben felmérésekből), hogy kb ugyanannyi férfianak tetszik a kis (A-B) mell (ha nem többnek) mint a nagy.


Majd tovább lépnek és arra is rájönnek, hogy a férfiak többségének fontosabb a Segg mint a mell. (ez eddig egy tény volt, felméréseik is ezt mutatták!)


Majd a legborzasztobb, hogy mindezek után még mindig arra mennek hogy "maguknak" akarnak tetszeni...


1. Hol jött a közéletbe ez a baromi nagy hülyeség hogy mell a fontosabb?

2. Hol jött a közéletbe a másik baromság, hogy a nagy mell jobb mint a kicsi?

3. Miért hazudják hogy maguknak akarnak tetszeni, ha mindig arra öszpontosítanak amit akkor gondolnak hogy "az a tuti" a férfiaknak?


Esküszöm mamár jobb egy olyan lánnyal kezdeni valamit aki leszarja azt hogy hogy néz ki. Aki talán életében nem nézett tükörbe.


2014. márc. 24. 21:53
 1/8 Költőnő? ***** válasza:
szélsőség, általánosítás, ostobaság
2014. márc. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
pontosan! ez a 3 jellemző jellemzi azokat "tisztelet a kivételnek" akik ezeket az ostobaságokat képzelik.
2014. márc. 24. 21:56
 3/8 Költőnő? ***** válasza:
ugye tudod, h aki szélsőségekben gondolkodik, az kvázi azt keresi, ergo azt találja?
2014. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de költőnő ha már ilyen gonosz szavakat írsz, értelmesebb lenne némi világosítást nyújtani.


Elsőnek is miért általánosítás? A kérdés egyértelműen azokra szól, akik téves életben élnek.


Ha te tisztában vagy vele hogy a kis mell ugyanannyira értékes, akkor nevetsz ezen egyet és mész tovább... azt mondod "egy bölcs" író.


Azaz az általánosítást szinte ki is lőttük.


Szélsőségesség: Talán a 3. pontra irhattad ezt, vagy az utolsó mondatra? Az utolsónak köze nincs, az egy offos megjegyzés.


A 3. meg egy olyan elmélet, ahol hát, akárki akármit mond, én is és ti is odafigyletek arra, mi tetszik az ellenkező nemnek és azt finomítjátok.


Ha magatoknak akarnátok tetszeni, akkor nem az lenne, hogy "fiúk melyik a jobb?" "szép nagy melleivel magára vonja a közönséget"


Te is rájösz hamar nem tudsz mibe belekötni, csupán szerintem nem értesz egyet se az 1-es se a 2-es pontommal, de nem baj. Ezzel magadnak ártasz nem nekem.

2014. márc. 24. 22:09
 5/8 Költőnő? ***** válasza:

nem kötözködöm, eszemben sincs, az én napom több ettől nem lesz.

csak csupán láttam már jópár ilyen kérdést, aholis alig várják az emanipuncik és a nőgyűlölők, h egymásnak essenek.

Ennek - az ilyen típusú kérdések - remek táptalajt adnak és én EZT nem szeretem.

Jahh, és ha nem általánosítasz, akkor tiszteld meg a kivételt azzal, h hozzáteszed, ha többség. Vagy százalékosítod. Vagy hozzáteszed, h tisztelet a kivételnek.

Én sem gyalázom az egész férfinemet azzal, h kiírok egy kérdést pár férfi putkánysága miatt, h jujj jajj; akkor most minden férfi az.

"Esküszöm mamár jobb egy olyan lánnyal kezdeni valamit aki leszarja azt hogy hogy néz ki. Aki talán életében nem nézett tükörbe."

nem baj, ha egy lány időnként tükörbe néz. Csak ne legyen szerelmes abba, amit ott lát. Remélem érted, mire gondoltam eme kis eszmefuttatásommal

2014. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az egész kérdésemnek célja az a felhárobodás, hogy a nők többsége ezért akar nagy melleket szerezni...


szilikonozni...


Mert tévesen azt gondolják, hogy a többségnek az nyerő...

2014. márc. 24. 22:36
 7/8 Költőnő? ***** válasza:

a többség szót (végre) megköszönöm.

látod, csak ennyi a lényeg. H nem mki.

2014. márc. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...én a közepes méretű melleket szeretem, viszont nekem sokkal fontosabb a mell, mint a fenék.
2014. márc. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!