Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy külföldi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy külföldi, nálam idősebb fiúba, már több mint egy éve beszélünk, de a szüleim megtiltották. Mit tegyek? (részletek)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már többször is írtam ki hozzá kapcsolódó kérdést, de túl komolyra fordult a helyzet...

Több mint egy éve találkoztam egy idősebb, külföldi fiúval, az elején barátságnak terveztük, de már régóta mindkettőnknek többet jelent ez. Én fülig belészerettem, ő is romantikus vallomásokatt tett, amiket nem akartam elhinni, de az biztos hogy nagyon szoros küztünk a kapcsolat. Ebben csak az a bökkenő hogy ezt jó pár hónapja megtiltották a szüleim és akaratuk ellenére beszélek vele szinte minden nap. Eddig még mindig oké, nem féltem, mert tudtam hogy nem fog visszajönni Magyarországra, de most tervez. Szeretne megkeresni. Szeretem, de tudom hogy nem tehetem. Valamint nem is bizonyított még nekem igazán. A szüleimmel is szembeszálltam. Mit tehtenék? El akarom hagyni, tudom hogy az lenne a legjobb, de nem megy. Tényleg szeretem... Már egy éve.

Részleteket tudok írni privátban, előbb-utóbb mindenkinek válaszolok. Minden véleményt szívesen fogadok.

Már teljesen kikészítettem magam. Ő, vagy a családom? Szív vagy ész? Megéri vagy nem? Valljam be a szüleimnek, vagy akarjak még egy kicsit élni? Légyszi segítsetek! :(

17/L



2014. ápr. 8. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
A családod készít ki.. mert nem engedik, hogy te boldog legyél. Szerintem az eszedre halgass... és szerintem ne valld be a szüleidnek de hát nemtudom..
2014. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1

Igen, eléggé kikészítenek. Mondjuk meg tudom őket érteni, ha érdekel írj privátot és mesélhetek róla. De ha az eszemre hallgatok, már jó pár hónapja ott kellett volna hagynom. Csak nem tudtam. Mindig visszajött, vagy én kerestem újra. És igen, még félek a szüleimtől, lehet hogy még húzom egy kicsit.

Köszi szépen a választ!

2014. ápr. 8. 21:12
 3/13 anonim ***** válasza:

ne is mondd, kitalálom!


egy csodálatos érzű szívú, 75-ös IQ-jú négerről van szó.

2014. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem :D De jól hangzik!

Az IQ-ját nem tudom, a fősulit befejezte, de az illető ázsiai, arab.

(Őszintén félek hogy esetleg tesóm látja ezt a kérdést, de tudok konkrétumokat írni)

2014. ápr. 8. 21:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, és igen, érző szívű :D Nekem külsőre is bejön...
2014. ápr. 8. 22:00
 6/13 anonim válasza:

Hogyha tényleg szereted, akkor nincs miért félned.

A szüleid azért féltenek, mert a fiú arab? Nekem van olyan rokonom, aki egy arab férfihez ment hozzá Amerikában, boldogan élnek, bár ő annyira nem kötődött a tradíciókhoz, azonban sajnos ismer az anyukám olyan nőt, akit szinte meg kellet szöktetni a férjétől, de ha te ismered a fiút, és leülnétek a szüleiddel, elmagyarázni nekik, hogy te tényleg szereted, ő jó ember, éretten végig gondolni, teljesen nem ismerem a helyzeted, de lehet a szüleid csak félnek, hogy ha esetleg a fiú után mennél ilyen hamar, valami bajod esik. Ha képtelenek is megérteni, ez akkor is a te életed, a te döntéseid, nem cselekedhetsz mindig úgy, ahogy a szüleid elvárják.

2014. ápr. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hm, köszi szépen!

Igen, ez amiatt van, mert arab. (Na és idősebb.) Még régebben próbáltam velük beszélni, csak finoman, meséltem róla nekik, mindig kiemeltem hogy milyen jó ember stb. De valamiért nagyon előítéletesek. Tudom, csak meg szeretnének védeni, és tény, hogy jelenleg a fiú a helyzete miatt nem tűnik fel valami jó színben.

Legutóbb gondolva hogy játsszunk tiszta lapokkal, beszéltem a szüleimnek róla. Azt mondták hogy hallani sem szeretnének róla hogy tartom vele a kapcsolatot, akármennyire azt mondom hogy jó ember... Nem tudom mit tegyek... Nem kockáztathatok, már egy éve ismerem, de még mindig rizikós, és tényleg nagyon nehéz lenne. De egyszerűen nem tudom elhagyni. Igen, nagyon szeretem...

2014. ápr. 8. 22:33
 8/13 anonim ***** válasza:
először alaposan olvass utána az arab kultúrának, utána gondolkodj el azon, a szüleid miért féltenek tőle
2014. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Már rengeteget olvastam a kultúrájáról... Tényleg sok időt töltöttem vele, próbáltam megérteni és őt is kérdezgettem. Persze rengeteg mindenben különbözik tőlem és érzem néhány területen hogy nem egészen ugyanúgy látunk dolgokat. De már 4-5 éve Európában él. Pár nézetet megtartott, de szinte észrevehetetlenek. A vallása is muszlim, de nem beszél úgy, nem erősen hívő, nem is szeretne több feleséget és uralkodni felettük, sok mindenki erre gondol.

De persze megértem a szüleimet... Csak nem ismerik. Nem nyilatkozhatnak róla ilyen téren.

De mégis hogy hagyjam abba?

Hogy lehet úgy teljesen kiábrándulni valakiből, a szerelemből? Lehet ilyet egyáltalán?

És ha tényleg idejön, mit tegyek? Találkozzak vele? Ha előtte a szüleim engedélyét kérem, akkor kb. hónapokig nem mehetek ki az utcára sem.

Nem tudom mit tegyek.... De tényleg úgy gondolom hogy ismerem és a kultúra a legkisebb dolog.

2014. ápr. 8. 23:27
 10/13 anonim ***** válasza:

bármit is hiszel, vagy érzel, nem ismered őt, nem tudod, hogy milyen ember, bárki bármit mondhat, állíthat magáról

ismerek olyan nőt, aki hozzá ment egy arab férfihez, lett közös gyerekük, több mint 10 évig békésségben és boldogságban éltek, majd valami miatt tönkrement a kapcsolatuk, a fickó fogta magát és gyerekestül hazaköltözött, a nő azóta nem láthatta a gyerekét

2014. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!