Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki vagy inkább ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
A barátomat megcsaltam egy fiúval ezt elm is mondtam neki megbocsájtotta de nem tudja hogy többször voltam együtt azzal a fiúval csak egy alkalomról tud...
2014. ápr. 9. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kár volt ilyen pasit eldobnod aki ennyit megbocsájtott neked....én már azután dobtalak volna...Ha bántad volna akkor megse teszed -.-

!!!!!!!!!!!!!!!RIBäNC!!!!!!!!!!!!!

2014. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár csodálkozom hogy megbocsájtott, de joga van tudni hogy nem csak egy alkalomról van szó.
2014. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem am csak dugni tartott meg xD
2014. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd el,jobb ha nem tudja. De ha szereted,akkor ne csald meg,vagy hagyd ott a masik fiuert.
2014. ápr. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, roppant módon szeretheti a pasiját ha nem is egyszer hanem többször is megcsalta. De hát ki hogyan értelmezi a szerelmet.....ha megbocsátott, valószínűleg nagyon szerethet, viszont tisztelned kellene annyira hogy tudja a teljes igazságot, bár azt nem hiszem hogy lenyelné. Mocskos húzás volt részedről amiért vállalnod kellene a felelősséget....
2014. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt is mondd meg neki, hogy a két gyereknek sem ö az apja, de te rendes vagy elfogadod töle a gyerektartást.(Az igazi apa ugyis egy alkesz troger munka és jövödelem nélkül.)
2014. ápr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd el. És ne mondd el neki.

Ha elmondod, a bizalom soha nem lesz a régi, és ez feszültséget fog még okozni.

Másrészt ha elmondod és kidob, évekbe is kerülhet mire újra meg tud bízni a nőkben. Álltam a másik oldalon. Nem könnyű megcsalt félnek lenni. Ne mondd el, de hagyd el, mert nem érdemled meg. Máskor is meg fogod tenni, még ha most úgy is érzed, hogy nem. Megbocsájtotta, ezzel mentesített, és innentől bármikor félredughatsz.

Bocsi, de te egy ribizli vagy. Ne csessz el normális srácokat. Éld ki magad és ha képes vagy a hűséges párkapcsolatra akkor legyen valakid, addig ne.

2014. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!