Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SZeret-e vagy nem szeret, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SZeret-e vagy nem szeret, mit tegyek elmondjam vagy inkább hagyjam és felejtsem el?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy az egyik haveromba teljesen belezúgtam aki a legjobb barátnőmmel járt és most egy másik barátnőmmel jár.Általában kedves hozzám,msn-en szoktunk beszélgetni,tegnap volt nálunk a barátnőmmel.Fára másztunk,gépeztünk,ő a tesómmal focizott is mert itt volt két barátnőm is.Aztán később hazament megkérdezni hogy még maradhat-e 6 óráig.Meg is engedték neki de még háromnegyed6-kor elmentünk a legjobb barátnőmhöz.A kistesómat a hintában még löktük is.Eleinte nem akart bejönni még az udvarra sem de a tesóim behívták focizni.Nagyon jól elvoltunk ez volt a legjobb nap számomra.Csak az a baj hogy egy évvel fiatalabb nálunk,de engem nem is érdelek.Nem szégyen szerintem.De az már igen hogy a legjobb barátnőmmel is járt most pedig egy másik barátnőmmel jár.Nagyon jóban vagyunk és szerintem jobb lenne ha nem mondanám el neki hogy szeretem de nem biztos...És még valami:msn-en szoktam webkamerázni vele és egyszer-kétszer mikor mondtam neki hogy nincs mikrofonom azt mondta hogy nem baj csak lássuk egymást.Ez utal valamire?(Mikor megírtam a kérdést akkor is vele msn-eztem)
2011. ápr. 22. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább maradjatok barátok. Ő mással jár, ne tapossál bele abba a kapcsolatba. Ha meg mégis elcsábítod, vigyázz, mert akkor meg jöhet egy újabb lány és te maradsz hoppon.
2011. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :) biztos nagyon fiatal. Egyébként nem baj, persze ezek a jelek mindenképpen arra utalnak, hogy tetszel neki. Egyébként azért csúnya dolog lenne bevallani neki, pont azért amit írtál is. Ha meg visszautasít és megtudják a barátnőid, akkor meg aztán... hát nem irigyelnélek.
2011. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Végülis igaz.10 éves vagyok Túrkevén lakom és a Petőfi Sándor általános iskolába járok,alsós vagyok.És tényleg csúnya dolog lenne...
2011. ápr. 22. 11:16
 4/8 anonim ***** válasza:

10 éves vagy??:O:D akkor ő nyilván 9

Ezt még nem kell komoylan venni,úgyértem, hogy "jár" a barátnőddel. Ez csak "gyerekszerelem" ha érted mire gondolok.

Szerintem feletsd el, már csak azért is, mert így a későbbiekben lesz egy remek fiú barátod, Felesleges midnent elrontani.

meg egyébként is: nem hallottad még, hogy barátnő pasija,ex-pasija tabu?;D

2011. ápr. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hááát igaz is....De nagyon aranyos és kedves.
2011. ápr. 22. 12:29
 6/8 anonim ***** válasza:

ne veszítsd el egy pasi miatt a barátnőidet, nem éri meg, de tényleg!

sokkal többet ér egy barátnő, főleg ilyen fiatal korban

2011. ápr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát ebben igazatok van de mostanában sokkal kedvesebb hozzám a fiú,sokszor jön el hozzám,és valamikor még haza is kisér.És általában egyfolytában kibeszélni a barátnőmet de viszont én egy szót se szólok róla mert mindkettőjüket nagyon szeretem....:( :S
2011. ápr. 23. 12:58
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez se jelent még semmit?:(:(
2011. máj. 2. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!