Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg vele mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel lefeküdtem de nekem nem jelentett semmit mert én egy másik srácot szeretek és úgy értem hogy nem vagyok szerelmes ebbe a srácba ő pedig azt mondja szerelmes belém de én nem érzek semmit..
2014. ápr. 9. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondd el neki nyiltan, nyugodtan,az a legjobb.
2014. ápr. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem jelentek neked semmit. Mégcsak nem is ismerjük egymást. Feküdj le velem is sürgösen! (Priviben adhatod a cimet, idöpontot)
2014. ápr. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így: Bocsi, de egy kis bealkuvós, farok orientált csaj vagyok épp, és csak magamba akartalak gyömöszölni, a többi meg nem érdekel, mert másra ázok most épp. Sorry.


De most komolyan így, mert a fiúk az egyenes szöveget értik meg.

2014. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!