Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem kellek senkinek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Lassan 20 éves vagyok és soha nem volt még barátnôm.Nem értem mi lehet a baj,188 cm magas vagyok és hozzá kb.78-80kg,nem kigyúrt,de láthatóan izmos,szálkás és az arcomat sem gondolom csúnyának.Eléggé csendes típus vagyok,nehezen teremtek kapcsolatot emberekke,de ha ez összejön,bármirôl tudok beszélni.

Mi lehet a baj?Az alkatom?Az arcom?

A hajamat mindig rövidre(3mm)vágatom hátul és az egyik oldalt,a másik oldalt hosszabb részt oldalra fésülöm.

Ruhák?Milyen ruhákat hordjak?


Help me


2014. ápr. 9. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
hát horgyá nájk ruhákat meg ilyenek te nem tudsz gyongolkodni?
2014. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia:) szerintem ezek alapján minden rendben van veled:) a belsőm nekemis ilyen,kevés emberrel beszélek,kevéssle tartom a kapcsolatot. Ne kovesd a bu*is ruhakat,stilust.Lehet hogy azért nemvolt mert nem közeliteszba lányokhoz:) /L
2014. ápr. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Turismo ***** válasza:
Válts stílust! Szedj össze hasonló gondolkodású barátokat és menjetek el ismerkedni normális helyekre.. pl.: városközpont ilyesmi.. Tudom nagyon nehéz manapság az ilyen, de nem lehetetlen. Válts stílust! Motiváld magad nők terén! Mert odamenni a nőhöz és beszélgetni vele!
2014. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
valószínűleg azért amiért én sem... :D 3 cm vel alacsonyabb vagyok és 10kgal kevesebb
2014. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4:ezt hogy érted?
2014. ápr. 9. 11:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetedből adódik, nem hiszem hogy a külsőddel lenne baj. De nem nem kellesz senkinek, csak egyszerűen szerintem nem kerülsz közel lányokhoz.
2014. ápr. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért mert az épeszű nő is inkább visszahúzódó, de legalábbis nem ő fog kezdeményzeni, nem rámenős. És ha te azt várod, hogy nálad a csajok kopogtassanak, akkor vagy nem lesz semmi, vagy csőbe húz egy kihasználós liba, aki mer nálad kezdeményezni.

Szóval aktivizáld magad, és ha tetszik valaki, akkor azt add tudtára, úgy lehet valami.

2014. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan ne szomorkodj én járnék veled csak nem tudom mit gondolnál rólam énis úgy tudnálak szeretni mint egy lány és ezt ne érts félre 22 f
2014. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es,

én kezdeményező nő vagyok. De nem használom ki anyagilag a férfit sosem. Egyszerűen felizgat,hogy nekem kell nyomulnom.Mindig is a szolid férfiakra buktam.Űgyhogy ne általánosíts megkérlek.

Kérdező: Menj sokat emberek közé és rád fognak tapadni a nők,te meg hagyod magad.

2014. ápr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!