Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Én miért nem kellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Én miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Miért hülyítenek csak a pasik? Volt már barátom, de a legtöbben csak játszadoznak velem, pedig nem vagyok csúnya. Akkor miért lehet? 23/L
2013. okt. 23. 12:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert naiv vagy.
2013. okt. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
mutass kepet :)
2013. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mi a célközönséged? a "igaz, hogy már 44 lánnyal voltam, de én mégis szeretlek téged", vagy a normális pasik?
2013. okt. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1-es igazad lehet.
2013. okt. 23. 12:53
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert nem lány vagy! :) Búza!
2013. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom én is azt veszem észre h egyre jobban háttérbe szorulnak a kapcsolatok, már csak a testiségre mennek férfiak nők egyaránt egyre több a megcsalás egyre rövidebb ideig tartanak ki a párok...borzasztó, egyre nehezebb megbízni a másik félben azt gondolom de lehet csak nekem vannak ilyen negatív tapasztalataim :/
2013. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
miert csak hulyitenek a csajok? En se kellek senkinek :/
2013. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam? Nekem pl azért nem, mert ismerlek. Ha meg ismernélek se biztos, hogy kellenél, sajnos túl nagyok az elvárásaim értelmi szinten. :D
2013. okt. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Erre senki se tudja a választ, nem találtál még olyat aki igazán szeret nem volt szerencséd stb bármi lehet :/
2013. okt. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ha küldenél képet, akkor könnyebb lenne kideríteni hogy a külsőd miatt vagy a személyiséged miatt nem szeretnének hosszú távú kapcsolatot veled. Ugyanakkor ebben az életkorban sajnos az az általánosan elfogadott, hogy egy srác több lánnyal is ismerkedik egyszerre, és főleg szex-re mennek. Én sem kellek senkinek úgy érzem, valahogy nem jön össze egy őszinte, komoly kapcsolat.

27F

2013. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!