Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha kiderülne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy a fiú alivel lefeküdtél meleg?

Figyelt kérdés
Ismerkedtunk es mar akkor gyanus volt a viselkedese,de annyira el voltam mar keseredve, hogy nem talalok senkit ,hogy nem is torodtem vele. Egyszer ra is lerdeztem,de tagadta. Nagyon sokat beszelgettunk majd szex lett a vege. Azutan nem nagyon keresett es kiderult tegnap rola ,hogy meleg. Szornyu erzes ez nekem,azt hiszi nem tudok rola... Kihasznalt hogy bebizonyitsa kepes egy not is elcsabitani? Mire volt ez jo? Engem megvisel :(
2014. ápr. 9. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Erdekes,pedig a nok mindig megerzik ki meleg,ahogy Te is,csak atvert a rohade...

Nagyon sajnallak,egyutt erzek veled. Engem is megviselne,de probald tul tenni magadat rajta.Felejtsd el ezt a szemetet,gondolom nem volt nagy szam.

2014. ápr. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Vszinüleg még magamtol is undorodnék egy ideig.
2014. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
25%

1. Ha én fiúval feküdnék le az pasiként már régen rossz lenne.


2. Rossz hírem van, ribizli vagy.

2014. ápr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én miért lennék "ribizli"??

Eddig 3 partnerem volt az első kettő több éves kapcsolat volt. És ez volt életem első ilyen "kalandja" ,de ez sem érzelem mentes volt mert már két hónapja folyton beszélgettünk, előtte több randi is volt...

Nagyon undorító ,én is undorodom magamtól egy kicsit emiatt,hogy megtudtam :(

És van képe még írni nekem,nyalizik,azt hiszi,hogy nem láttam tegnap a sráccal... valamit szeretnék beszólni neki,mert megérdemelné

2014. ápr. 9. 14:55
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a francba,ne is foglalkozz vele.
2014. ápr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
"el voltam mar keseredve" -> "Kihasznalt hogy bebizonyitsa kepes egy not is elcsabitani?" -> "Engem megvisel :(" Konkrétan csak dugást akartál te is és ő is... mi a heréért itt picsogsz te cafka? Ennyit is értél gondolom neki hogy egyszer magáévá tesz és vége. Egy trófea a falon. Elég gáz rád nézve hogy még egy meleg is simán megfektetett :D Már bocsi.
2014. ápr. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Most min vagy kiakadva,hogy meleg vagy,hogy csak egyszeri kaland voltál?Mert nem értem:DD


Fogd fel úgy,hogy kipróbáltad milyen egy meleggel szexelni.

Ő biztos kevésbé élvezte,mint te,ha tényleg meleg.


Amúgy nem látunk bele a történetbe teljesen,lehet,hogy így akarta kideríteni,hogy képes lenne-e lánnyal szexelni.

Hány évesek vagytok?Olyan 16-18 között tippelem a szövegkörnyezetbőlxDDD

2014. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Amúgy meg "rákérdeztem,de letagadta".

Egyáltalán miért merült fel ez?

Ha már erre gondoltál,akkor ott vmi más is volt a háttérben.


Én meleg vagyok,még sosem szexeltem nővel és nem is akarok.

2014. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

69%-os cafka a jó édes drága anyukád! :) ha én cafka vagyok akkor a többi lányt/nőt nem tudom minek neveznéd,ha engem annak hívsz. Holott elég erkölcsös vagyok,nem fekszek össze fűvel fával,mindig visszautasítottam minden egy éjszakást,azokat is akik a pénzükkel villogtak.Írtam csak hosszú kapcsolataim voltak az kettő, és most sajnos ezzel a sráccal ez az egy :/ pedig vele mint írtam hónapokig beszélgettem,nem csak szexet akartam, kezdtem szerelmes lenni belé. Azt ,hogy eléggé el voltam már keseredve azt úgy értsd,hogy nem voltam még ilyen "hosszú" ideig barát nélkül régóta, és mindenki aki velem szembejött az elég bunkó volt,ő meg egyáltalán nem egy tökéletes külsejű srác volt,de kedves volt,vicces és ezért nem törődtem a jelekkel...


Úgy merült fel eleinte,hogy meleg ,bár jó akkor legyen biszexuális, hogy először amikor beszélgettünk feljöttek a meleg,azt mondta nekem,hogy őket elfogadja és semmi baja velük,de a leszbikusoktól undorodik. Külsőre nem egy nagy szám,bár nekem azért tetszett,mégis folyton úgy beszélt magáról mintha világ rondája lenne. Első randin rögtön keresztbe vágta a lábát,a testalkata,öltözködése is jellemzően meleges (persze a mai vilgában már a hetero pasik is úgy öltözködnek) ahogy itta az italát mint egy nő!! A másik ,szánt szándékkal feltűnően nézegette a nőket (ez is általában tipikus jele,mert az én legjobb barátom ugye meleg és mikor még anno titkolta hogy az ő is pontosan így viselkedett). Ezek voltak az első jelek,aztán jött a többi,egyre erősebb jelekkel..majd a lebukás.

Nem értem én sem,amúgy keresett azóta én nem írtam neki vissza. Lehet,hogy ma ráírok nem tudom,nem hagy nyugodni ez az egész.

2014. ápr. 10. 16:21
 10/17 anonim ***** válasza:

Ezek a gesztusok becsapósak is lehetnek.A legtöbb meleg férfiasnak mondható vagy átlagosnak,fiúsnak.

Vannak heterók,akik pedig kicsit nőiesek.

De nem kell félned,nem kaptál el semmiféle nemi betegséget,ha emiatt aggódsz.

Ez a fiú tuti nem egy szexrobot,aki mindenkivel szexel.

Vagy nem tudom mi a baj.Szexeltetek,aztán ennyi.Vagy az a baj,hogy neked a szex az nagyon intim?És ha megtörténik akkor már vmi komolyat gondolsz utána?

Pedig a szex,az csak szex.Nem mondom,hogy mindenkivel szexelni kell,de lesznek még ilyenek az életedben,akikkel fogsz és aztán nem lesz belőle komoly dolog,mert az emberek csak később ismerik meg egymást jobban,amikor már az első szex bőven megvolt.

A lényeg,hogy mindig védekezz,többféle módon,bárkivel is szexelsz.A heterók többsége nem fél a nemi betegségektől,pl ha a lány szed fogamzásgátlót,azt hiszik biztonságban vannak.

Mindkettő érdeke az óvszerhasználat is.A fiút akár át is verhetik,aztán terhes lesz a csaj.Stb...

Hány éves vagy?

Lehet még érzelmileg nem nőttél fel a szexhez.Amiket itt mondtál "erkölcsös" meg hasonlók.Az erkölcsnek semmi köze a szexhez,tipikus tininek tűnsz vagy későn érő 20on évesnek.

Ezzel nem megsérteni akarlak.

Ha beszéltél a pasival,akkor majd oszd meg velünk.Kíváncsi vagyok mi lehetett az oka annak,hogy lefeküdt veled.

2014. ápr. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!