Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan meleg srác/férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan meleg srác/férfi akit megerőszakoltak? Akinek sikerült már túljutnia rajta? Ilyen srácokkal szeretnék beszélni hogy sikerült nekik.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni egy olyan meleg sráctól aki túl van ezen a dolgon, és tudna segíteni egy hasonlóan járt meleg srácon.. Pszichológus se segít sokat vagy még nem használ és talán egy ugyanolyan ember aki ugyanazon átesett segíteni tudna.. Kérlek ha van ilyen ember segítsen :)

2014. ápr. 8. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Nekem nem úgy tűnik, mintha bántalmaztak volna téged.
2014. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
Csak egy újabb titkos ilonka aki a felesége gépéről írogatok ilyenek, aztán erre élvezkedik. Gratulálok.
2014. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem engem, hanem a barátomat..
2014. ápr. 8. 16:34
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
és te erőszakoltad meg?
2014. ápr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jo hogy sokan viccet csináltok az ilyenböl.. képzeld nem én voltam.. én segiteni probálok.. történjen meg veletek is azt utánna kommenteljetek hülyeségeket..
2014. ápr. 8. 18:24
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Ha gondolod, privátban leírhatod a történteket.
2014. ápr. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha gondolod, írhatsz.
2014. ápr. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!