Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melegek, hogy legyen tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, hogy legyen tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 16 éves budapesti srác vagyok, teljesen normális élettel, csak felfedeztem 1-2 éve, hogy a fiúk iránt is vonzódom, és nemrég itt gyakorin összeismerkedtem egy sráccal akivel működött volna a dolog, csak az volt a bökkenő, hogy kb 200 km-re lakik budapesttől, ami hát nem kis távolság. Helyes fiúnak tartanak, sportolok, szval 16-17 év körüli srácok írjatok, ha ti is ilyen helyzetben vagytok. :S

2014. ápr. 9. 15:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Akik, csak egy alkalom pártiak, kiméljenek, én kapcsolatba szeretnék lenni valakivel...
2014. ápr. 9. 15:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Jómagam is így vagyok vele. Viszont, én nem budapesti, hanem vidéki vagyok, gondolhatod...
2014. ápr. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
56%

tatabánya nagyon messze van? :D

16/f

2014. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

^Megmutatód ,hogy kell ?


Háát ha a távkapcsolatba nem akarsz belemenni akkor folytasd az ismerkedést ,akár netten keresztül vagy élőben azért Budapesten elég sok meleg van esetleg elmész valamelyik meleg szórakozó helyre és ott

2014. ápr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
ha gondolod írj Budapesti vok :))
2014. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Ritka vagy :D

A legtöbb meleg az a szexre hajt de te kimondottan kapcsolatra :) Én is :3

Biztos helyes vagy, meg sportolsz is biztos, nálam mondjuk nem jön be az izmos alkat, én speciel a normál-vékony alkatra bukok:D

Ezt csak azért írtam mert írtad hogy sportolsz, nehogy azt gondold hogy ilyen hülye vagyok hogy kiírom mijön be xd

Vidéki 15f

2014. ápr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!