Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rejtőzködő melegek! Mi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtőzködő melegek! Mi legyen tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. legyél bármilyen korú hasonló cipőben, írj! én 15 éves srác vagyok, teljesen átlagos élettel. A városomban mindenki ismer, mondhatni népszerű vagyok, és sokan szeretnek.. Minden teljesen normálisan megy, kivéve, hogy felfedeztem magamban már évekkel ezelőtt, hogy meleg vagyok.. Már ezt is neccesnek tartom hogy ide leírom névtelenül, ugyanis névvel nem mertném soha.. elítélem azt aki nőies, direkt b*zis, női ruhát hord meg ilyenek. EGy csomó barátom van akivel jól érzem magam, eljárunk bulizni, ide oda amoda. magam is teljesen férfias vagyok, senki nem is sejti rólam, mert jópár csajjal elég komolyan is kavartam, nem volt rosz, élveztem amúgy, de nem tudom őket úgy szeretni, nem azt érzem amit egy fiú íránt.. :/ Ha felvállanám akkor mindenki elfordulna tőlem, és jönnének ezek a meleg barátok, amiket én nem akarok. nem akarok felvállalt nőis b*zi haverokat, akik nyávogós kis undormányok... Így jó minden ahogy van. Egyetlen egy barátomnak mondtam el, de ő abszult megbízható és ő elfogad, ugyanúgy elmegyünk pl kocsmázni meg bulizni vele mintha egy teljesen átlagos spanja lennék. ..mondtam már amúgy másnak is amúgy de hát ez most mind1 mert olyan körítést raktam mellég hogy tudomást sem vesz róla és azt hiszi hogy minden rendbe van.. A társkeresőzést elítélem, mert egyszer benéztem egyre és ottis értelemszerűen ezek a felvállalós díszb*zik vannak akik fúj.. hogyan találjak így valakit, aki valakit? olyat aki jó is nekem külsőre, belsőre, ne legyen felvállalós, ne legyen b*zis, tehát egy kb olyan átlag legyen mint én.. akivel mondjuk szeretjük egymást mint férfi a férfit,... leegyszerűsítve olyanok legyünk mint a legjobb haverok, úgy hülyüljünk és szeressük is egymást..

2014. márc. 26. 13:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
bújjatok elő...
2014. márc. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nincs senkim mint mondtam, csak szeretném hogy legyen.. nem fogom vállalni!
2014. márc. 26. 14:42
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Az írásod alapján a véleményem:

Te félsz! Nagyon nagyon félsz! Félsz attól, hogy nem fogadnak majd el ha kiderül, de félsz attól, hogy egyedül maradsz.. és félsz egy kicsit magadtól is! Még önmagadat sem fogadtad el.. ez adódhat a korodból is, mert még fiatal vagy, más a fontos és másképp látod a világot mint majd pár év mulva.. De önmagad elfogadása indulhat azzal is, hogy elfogadod az általad "nőies b*zikat". Hiszen ha Te nem vagy elfogadó, akkor a világ és az emberek miért legyenek azok Veled? És az, hogy elfogadsz valamit, még nem jelenti azt, hogy szeretned is kell, csupán csak toleranciából elfogadod!:)

Én meleg vagyok, ha az utcán szembe jön velem valaki nem kötöm az orrára, de a barátaim mind tudják.. és én sem vagyok lányos, sportolok, versenyzem, fius fiu vagyok.. :)

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy kürtöld világgá, hiszen Te is irtad, hogy ez Neked így jó ahogy van, én csupán azt mondom, hogy ha igazán szeretnél valakit magad mellé, akkor kicsit elfogadóbbnak kell lenned! És így a valóságban nem hinném, hogy találnál bárkit is (de ne így legyen), társkeresőn lehet, hogy a 99%a Nálad szóba se jöhet, de ha igazán szeretnéd, hogy legyen egy kapcsolatod, ami minden téren boldoggá tesz Téged és a párodat is, akkor bizony keresned kell azt az 1%ot! :)

Sok sikert hozzá!:) 18f

2014. márc. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
te nagyon rendes vagy az tuti;) elfogadok mindenkit de nekem a nőies melegek nem pályák..
2014. márc. 26. 20:50
 5/25 anonim válasza:

Én is ugyan így vagyok, voltam. Én egy vidéki városban nőttem fel, nekem is volt egy nagyon jó hetero baráti, haveri társaságom. Bulizás, sörözés...stb. Nekem is volt egy jó barátom akinek elmondtam, pont így mint te. Csak éppen ő elmondta az összes haveromnak a társaságomban! (tehát ezzel is nagyon vigyázni kell, kinek mondod el!). Nekem szerencsém volt kb. 1-2 napig nem beszéltek velem, aztán minden ment tovább mint régen, tehát ugyan úgy meg maradtak mellettem. De ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek ez ugyan így oldódik meg! Persze a szülők is megtudták, de az már keményebb dió volt, ami most itt hosszú lenne, így azt hagyjuk.


Tehát mellettem megmaradtak a barátok szerencsére. Amúgy én sem szeretem a ridikül dobálós melegeket! De hidd el sokan hasonlóan élnek mint mi. Én is annyira próbálok "heterosan" viselkedni, a történtek ellenére még mindig, hogy egy hetero pasiról hamarabb azt hinnéd hogy meleg, mint rólam. Tehát az ilyeneket az utcán biztos nem fogod megtalálni, de nem mondom azt hogy lehetetlen! Sokan vannak ugyan így akik hasonlóan akarják megtalálni a párjukat, nem könnyű! :) sajnos.


Amúgy meg nem is értem sokak gondolkozását, azért mert kideríted magadról, hogy meleg vagy, attól még nem kell felvállalni, főleg NEM 15 évesen! Ha nagyon fel akarja vállalni magát valaki azt szerintem akkor tegye, ha már elvégezte az iskolákat és dolgozik! Bőven rá ér akkor!

2014. márc. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 ftf1983 ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nem kicsit vagy sztereotip a melegekkel kapcsolatban, ami nem kicsit gáz! Ajánlom ismerkedj meg melegekkel és rájössz, hogy nagyon sok féle meleg van. Ha elzárkózol a melegek elől mondván, hogy nem bírod őket, akkor nagy eséllyel Te is a megkeseredett, rejtőzködő, mindenkit főleg a melegeket gyűlölő meleg leszel, aki a többi meleget hibáztatja azért, hogy nem tud előbújni és teljes, boldog életet élni melegként.

2014. márc. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt azt szeretnéd,hogy téged is elfogadjanak,előbb meg kell tanulnod neked is elfogadnod másokat.

Azt,hogy te úgy akarod magad elfogadtatni,hogy másokat leakarsz húzni(a nőiesebb melegek,ahogy te fogalmaztál)elég gusztustalan dolog.Gyáva dolog.Igaz még csak 15 éves vagy,de nekem már 15 évesen is volt igazságérzetem.Az,hogy neked nem jönnek be a nőiesebb alkatok még nem kell őket úgy bemutatni mintha ők vmi vírus lennének.Amúgy szerintem te nem a melegekre hanem a transzszexuálisokra gondolsz.Előbb tájékozódj!!!

2014. márc. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ismerkedj melegekkel. Ha nem jönnek be a femininek, akkor ne velük. De előbb tájékozódj, és ne ítélkezz!

Előítéleteket hirdetsz, akkor csodálkozol, ha mások is az alapján ítélnek meg? Magad alatt vágod a fát.

2014. márc. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Elítélem ezt, elítélem azt. Tudod ki felett ítélkezzél!

Nem tudom mit csinálj, sokan kompenzálnak így, mert ezzel próbálják elfogadtatni magukat, hogy ők nem olyanok, és mennyire egyetértenek a az elítélőkkel, de ezt hagyd abba. Vagy legalább ne hangoztasd. Tudom, csak 15 éves vagy, és kétségbe vagy esve, hogy hova tartozol, meg még alakul a személyiséged, de nem ettől fogsz a "normálisok" közé tartozni. Ugyanis normális vagy, csak agymosást kaptál, hogy a melegség elítélendő, és most nem tudsz ezzel mit kezdeni. És nem muszáj a sztereotip bzikkal sem azonosulni, nyugi, nem fognak beszippantani. Így viszont ugyanolyan fszkalap vagy, mint akik tönkreteszik az életed! Szóval inkább ne hirdesd.

Kicsit fel tud bni az ilyen.

2014. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Attól, hogy valaki nem lionel messi-n felnövő ősköcsög, még nem kell le "nyávogós undormányozni" valakit. Oké, hogy elég érzékeny vagyok például én is, de ettől függetlenül, ki tudom verni könnyen annak a fogait akinek baja van velem. Értem én hogy mire megy ki a játék. Te érzed magad a város királyának, és nem akarod, hogy mindenki megutáljon miatta.. Hát igaz barátaid úgyis elfogadnák, esetleg elveszítesz jó sok kamubarátot ha elmondod nekik.. 14/f
2014. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!