Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda fiukent elkerulhetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda fiukent elkerulhetetlen szamomra, hogy feloroljon az elet, a folyamatos egyedullet, a szerencses szep emberek boldogsaga, onteltsege es lenezo viselkedese velem szemben?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 17:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem csak ronda vagy, de hülye is.
2014. ápr. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Attol, hogy ronda vagy meg lehetsz befolyasos es eros ferfi csak megkell erte dologzni es nem itt sirankozni. Annyit azert a te vedelmedben is elmondok, hogy manapsag ahol csak a kulso meg a penz szamit tenyleg szarabb helyzetben vagy, de mindig gondolkozz pozitivan: meg lehetsz gazdag!
2014. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Én egy ronda lány vagyok és már engem is teljesen felőrölt. Pszichológushoz is járok.
2014. ápr. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Kérdező: sajnos igen, legfeljebb akkor lehet esélyed a nőknél, ha gazdag leszel.

Utolsó: te viszont nem a külsőd miatt vagy sikertelen a fiúknál.

2014. ápr. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Akkor miért? Tudod hány beszólást kaptam már?
2014. ápr. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
OFF: Miert van az, hogy ha leirom az igazat lepontoznak? Mondjam inkabb, hogy "Ne izgulj add onmagad es minden jobb lesz"??? Tenyleg ennyire hulyek az emberek?
2014. ápr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
#5 Mert csak a jóképű, páwa menőcsávók érdekelnek, ők persze h beszólnak, mert addig terjed az értelmi képességük. Ha a nem olyan jól kinéző, de normálisabb fiúkat is észrevennéd, összejöhetnél eggyel.
2014. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Képzeld el, hogy a páwa félék nem is érdekelnek. Amúgy meg soha nem próbálkozott még nálam egy fiú sem.
2014. ápr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem próbálkozott, olyan nincs. Csak ha nem néz ki jól az illető, ti lányok 2 perc alatt el is felejtitek, h valaha próbálkozott nálatok.
2014. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
ezt mi alapján szűrted le, utolsó? Voltál már nő és bepróbálkoztak nálad?
2014. ápr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!