Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az, ha egy csaj tűri a folyamatos nyomulást?

Figyelt kérdés
Azért jutott eszembe a kérdés, mert nap mint nap látok egy csajt, akire szemmel láthatóan nyomul egy srác. Reggelente szoktam őket látni, a srác mindig keresi a csaj társaságát, ezt csak az nem veszi észre, aki vak. A csaj egyébként elsőre olyan, mint aki egy értelmes mondatot se tud kimondani, külsőre se valami nagy szám, bár nem mondanám csúnyának. A viselkedése, megjelenése alapján azt mondanám, elég önbizalomhiányos lehet. De akkor se értem, hogyhogy nem taszítja az, hogy a srác minden reggel a nyakában liheg. Oké, gondolom, jólesik neki, hogy körülötte legyeskedik a fiú, de azt hiszem, ez nekem már sok lenne a jóból, ha lány lennék. Elsősorban tehát lányokhoz szólna a kérdésem: ti mennyire viselnétek el, ha egy srác minden reggel körülöttetek legyeskedne, odamenne hozzátok beszélgetni? Én ezt a magam részéről soknak érezném, csodálom, hogy a csaj még bírja, sőt talán örül is neki.
2013. máj. 17. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon félénk, vagy nincs tapasztalata, és nem mer szólni. Amúgy engem nagyon idegesítene, menekülnék előle, ahogy csak tudok. Én is csendesebb vagyok, de ha nagyon felidegesítenek néha olyat mondok, hogy kettéáll a fülük és lekopnak. Nagyon zavar a nyomulás, főleg ha nem jön be a srác.
2013. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy kedveli őt, és azért nem zavarja?
2013. máj. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ööö...Talán mert ő is kedveli a palit? :O


Vagy az, vagy az, hogy nem mer szólni.

2013. máj. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy kedveli, meg talán tetszik is neki, de szerintem a legtöbb embernek sok az, ha az általa esetleg kedvelt személy is lóg folyton a nyakán. Ez olyan, mintha a srác nem tudna meglenni a csaj nélkül, mintha az állna a középpontban. Lehet, hogy csak a lány bugyijába akar bejutni, és tudja, hogy az könnyű préda lehet, de akárhogy is van, a lánynak is be kell telnie egyszer azzal, hogy a srác mindig körülötte van. Én is kedvelek pár embert, de azt hiszem, képtelen lennék elviselni, ha mondjuk minden reggel "kiszemelnének", és rajtam lógnának. Nem vagyunk egyformák, de úgy tudom, az ilyesmi kevésbé jön be a lányoknak (meg a fiúknak is), max. a tapasztalatlanabb lányok esetleg örülhetnek, hogy végre "felfedezték" őket.
2013. máj. 17. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!