Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szeretett a legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett a legjobb fiú barátom?

Figyelt kérdés

Mostanban furcsán viselkedik velem. Sokszor van, hogy a kedvenc énekesnőjéhez hasonlít...Mondja hogy mennyire olyan vagyok ebben a ruhban meg ilyesmi...Előfordul hogy megdícséri a hajamat, és mindezt mások előtt! 2 napja azzal hülyülünk hogy járunk... mármint azt mondja nekem hogy asszony, én meg hogy ember meg ilyen hülyeségek... Sokszor van, hogy órán rmnéz és mindig összemosolygunk...vagy csak úgy kimondja a nevem! És most nem tudom eldönteni hogy mi van...Most csak hülyül vagy érez is valamit a szavak mögött...

Én 16/L ő 17/F



2014. ápr. 9. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Hááát, lehet, hogy alakul valami... De inkább próbáld meg óvatosan megkérdezni tőle.
2014. ápr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
k@nos, megérett már, csak szexet akar majd ammikor rájosz hogy nem is szeret csak b@xogatt és mondott neki akk eljátsza a hös szerelmet hogy továb tudjon b@xogatni ha ez sem jön össze neki akkor ott hagy mint egy szedett fát tapasztalatból mondom nem velem esett meg csak a barátnömmel
2014. ápr. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!