Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz hogy a fiúsan rövid hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a fiúsan rövid hajú lányok és a gyakran hajszínt változtató lányok legtöbbjét molesztálták vagy valamilyen szexuális bántalmazást, gyerekkori traumát szenvedtek el?

Figyelt kérdés
Azért tartják röviden a hajukat, mert ők is tudják, hogy a fiúknak sokkal jobban tetszik a hosszú haj, mint a rövid és hogy szinte minden nő jobban néz ki hosszabb hajjal mint röviddel. És ők pedig a trauma miatt félnek közeledni fiúkhoz és azt remélik hogy (többek között) a rövid , fiús hajuk miatt így kevesebb fiú fog náluk próbálkozni.
2014. ápr. 9. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez qrva hülyeség...
2014. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennek kiderítése nagyon egyszerű:

Keress minimum 100 rövid hajú, és 100 hosszú hajú lányt, és vegyél fel velük egy kérdőívet, ami a szexuális bántalmazásokra kérdez rá. Úgy állítsd össze a kérdőívet, hogy annak eredménye számszerűsíthető legyen!

Vidd be az eredményeket egy adattáblába, majd egy tetszőleges statisztikai szofver segítségével vizsgáld meg a két csoportban a szexuális bántalmazások gyakoriságát, és ellenőrizd, hogy van-e szignifikáns eltérés!

Ha a két változó között felfedezni vélsz valamiféle kapcsolatot, az sem jelent szükségszerűen ok-okozati összefüggést, ezt ne feledd!

2014. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint először azért,de mostanra meg már szimplán úgy gondolom, h jobban áll, bár nagyon nem volt még azóta hosszabb hajam.
2014. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.Egy rövid hajhoz nagyon nagy önbizalomra van szükség egy lány részéről pont azért mert tudvalevő,hogy a férfiak legnagoybb része a hosszúhajú lányokat kedvelik.

A gyakran hajszint változtató lányok pedig nincsennek a külsejükkel megelégedve,nem találják saját magukat,vagy csak próbálgatják eltalálni a nekik megfelelő,archoz illő szint.

2014. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez óriási tévedés! Nekem például kimondottan fiúsan rövid hajam van, és azért, mert pocsékul áll a hosszú (többször is próbáltam), meg ezt sokkal egyszerűbb kezelni.
2014. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én gyakran hajszínt változtató voltam, mert ki kellett tapasztalnom melyik áll legjobban, melyik illik hozzám leginkább :D

Nem molesztáltak. :D


L19

2014. ápr. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy centis hajam van és lány vagyok. Boldog gyerekkorom volt, cáfolnám a "fiúsan rövid hajú lányokat molesztálták" feltevést. Miért ilyen rövid? 30 fok van, extrém és tetszik, ez csak haj, majd megnő, mit rinyáljak miatta, egy nő nem a hajától nő és más véleménye nem érdekel :) Úgy összegezve ezért ilyen rövid :D
2014. júl. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!