Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm miért nem tud elmenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért nem tud elmenni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Régebben mindig-minden alkalommal megvolt a hüvelyi orgazmusa.

De mostanában, hiába csináljuk, nagyon messze van még neki.

Nem lehet az én hibám sem, szerintünk, mert a méret nem kicsi és nem megyek el hamar.

Segítséget szeretnék kérni!



#orgazmus #barátnő #hüvelyi orgazmus.
2014. ápr. 9. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
stressz szerintem!
2014. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Más oka nem lehet?

Vagy valami?:S

2014. ápr. 9. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem is csk ujjazástól megy :D mert így szoktam meg az exemnél, mivel ő 2 perces meneteket nyomott le, ééés valahogy így maradt.. mármint ami engem illet.. csinálhatjuk órákig... max kidörzsölődök...
2014. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Értem, hát, remélem, hogy idővel ez helyrejön.

Mert tényleg élvezi és jó neki, de nem megy el.

2014. ápr. 9. 20:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nem hűlt ki egy kicsit a kapcsolatotok? Nem szoktatok veszekedni, nem érzed úgy, hogy már nem olyan mint régen? (mármint a légkör az intimitás, a szerelem, bármi, érzelmi sikon?)
2014. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Háát, mostanában elég sokat veszekszünk, de remélem, hogy ez lesz az oka.
2014. ápr. 9. 20:18
 7/9 anonim ***** válasza:
A női orgazmusnak komoly érzelmi töltete is van. Ha az érzelmi egyensúly meginog, az nem ritkán okoz ilyen gondokat is :D
2014. ápr. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Lusta megjátszani.
2014. ápr. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
próbáld meg minél jobban felizgatni előtte pl ráfekszel smároltok (meztelen) és csak hagyd hogy odaérjen a puncijához a farkad DE NEM RAKOD BE! legalábbis még be nem nedvesedik ha beindul rendesen és te is megfelelő tempóval löksz megfelelő ideig akkor hidd el sikerülni kell neki :) menni fog az csak bekell inditanod a csajszit nagyon!!
2014. máj. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!