Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátnőm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt a barátnőm? (verekszik) Valaki segítsen!

Figyelt kérdés

Mostanában ha nézeteltérések vannak, (régen egyébként megértette a problémáimat) most véget nem érő veszekedéseket rendez, van, hogy ha visszaszólok ilyenkor elkezd ütlegelni! Úgy kell lefogni, ha meg erősebben fogom le, azzal jön, hogy fojtogatom, stb.


Nem szeret már, vagy csak szexhiányos, vagy valami más baja lehet?


Régen nagyjából megértette a dolgokat és nem vágott hozzám ilyeneket, hogy például egész nap nyírom a füvet és nem is foglalkozom vele, amikor pl beszóltam kétszer is, hogy segítsen összeszedni a nagyobb fadarabokat, játszott a tabletjével. Igazából nekem kellene kiakadnom azon, hogy nem segített, erre ő rendez veszekedést ebből.


Ma visszahívóst kapott egy ismeretlen számtól, ráadásul le is volt törölve a híváslistája, behívtam kérdőre vonni, hogy mi lehetett ez, és ebből is veszekedést csinált, meg hogy amúgy is én dugok más lányokat...


Szerintem komoly baj van. A legjobb, hogy össze is vagyunk költözve és ha átbasz, nagyot fogok koppanni.


De lehet, hogy csak túlreagálom!


2014. ápr. 9. 20:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy veszekedések után általában bújni akar, de nekem nem nagyon megy úgy, hogy majdnem kikaparja a szemem, majdnem tökön rúg, ütlegel, pofozgat, aztán miután lenyugodott az ölembe akar mászni.
2014. ápr. 9. 20:14
 2/11 anonim ***** válasza:
Ostoba tyúk. Ki kell vágni, mint macskát xarni.
2014. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, nála lakom, így nem tudom kivágni.. talán ez az oka annak is, hogy megenged magának ilyeneket...
2014. ápr. 9. 20:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát öcsém ezt jól kifogtad :D
2014. ápr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pszichiátriai beteg, ugyhogy ugy kezeld hogy van neki valami komoly elmebaja. Nem reagálod tul, de vidd el orvoshoz, mert rosszabbá válhat az állapota. A kérdés hogy valamilyen elmebajban szenvedő nővel le fogod-e tudni élni az életedet.
2014. ápr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki. Fejezze be ezt a viselkedést, mert már te se bírod ideggel. Ha továbbra is ilyen flegmán viselkedik, hagyd a p-ba és keress olyat, aki legalább értékeli, hogy dolgozol.. Senkinek se hiányzik, hogy mindenért veszekedjenek vele.
2014. ápr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Eléggé érzelmes, de nem hiszem, hogy elmebeteg. Elég sok szaron ment már keresztül életében és eléggé kiakasztja, hogy az az ember is (nézőpontjából) ellene van, aki eddig támogatta.


Viszont az a baj, hogy nem látja magát ilyenkor kívülről én meg kicsit kiábrándulok belőle az ilyen dolgok miatt... megölelni sem tudom (ezek után), csak félundorral nézek rá és közlöm, hogy most hagyjon inkább.

A baj csak az, hogy egyre nehezebb már megbocsájtani. Szóval ha szétmegyünk nem kell kétszer szólni, szét fogunk, csak nem tudom, hogy


MIÉRT csinálhatja.

Lehet, hogy a menstruáció? Vagy nem dugom eleget?

2014. ápr. 9. 20:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez volt a kérdés, hogy --- MIÉRT -- CSINÁLJA?
2014. ápr. 9. 20:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Amikor valaki verekedéssel fejezz ki, agresszióval bármit is, akkor az általában valamilyen fokú elmebetegség jele, ezt csak megfelelő szakember tudná diagnosztizálni.Lehet, hogy csak enyhébb foku,(viselkedészavar,személyiségzavar) de hogy van valami baja az biztos. Hidd el hogy a normálistól eltér, hogy verekszik. Normális ember ilyet nem csinál, nehéz elfogadnod, de azért nem is tudja hogy miért, mert nincs betegségbelátása, csak ugy jön neki ösztönszerüen. Most ideig-óráig tud viselkedni, ha el akar érni valamit, de ugyis előtör belőle, mert erről nem tehet. Gyógyszerrel biztos jól kezelhető.
2014. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Fish1 ***** válasza:
Ha leülsz vele ezt nyugodtan megbeszélni, akkor mit mond? Ha megkérdezed, mi a problémája, akkor mit mond?
2014. ápr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!