Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kérem valaki segítsen. Lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérem valaki segítsen. Lent?

Figyelt kérdés
A b.nőmnek volt egy hörcsöge de a b.nőm elutazott céges túrára. Én meg összekevertem a vegyszert akajájával mert azelőtt soha nem etettem. A hörcsög sajnos megdöglött és b.nőm kinyír ha jön haza keresi én meg mondom hogy kinyírtam. És nagyon szerette. Már arra is gondoltam hogy veszek neki másikat de észre fogja venni. Pláne hogy ilyen kinézetű sincs másik. Mit tegyek. Komolyan nem direkt volt.

2014. márc. 2. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fogd rá, hogy alszik. majd másnap neki megdöglik
2014. márc. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát de nagyon szereti és amikor hazaér valahonnan hogy miután megvolt a smacink egyből megy és simogassa, kicsit se lesz furcsa hogy meg se mozdul jah és be van tanítva pl tudja ha haza jön és egyből elő maszik a ketrec elejére, és furcsa hogy másnap hirtelen meghal a hörcsög.
2014. márc. 2. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ásd el és mondd,hogy megszökött.
2014. márc. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért megint kinyír hogy nem vigyáztam rá.
2014. márc. 2. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami szerelmi háromszög veletek és a hörcsöggel? Vagy milyen megfontolásból került ebbe a téma kategóriába??
2014. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond azt, hogy amint elutazott, egyből levert, szomorú, magába fordult lett és biztos bánatában belehalt, és örüljön barátnőd, hogy csak a hörcsög!
2014. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2014. márc. 3. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!