Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Észreveszitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Észreveszitek ha egy lány/ nő menstruál?

Figyelt kérdés
Észreveszitek, rájöttök arról, hogy mondjuk ingerlékenyebb vagy valami. nem feltétlenül a barátnőtökön vagy feleségeeken, hanem mondjuk osztálytárs, munkatárs, akikkel mindennap találkoztok. A másik kérdésem meg az léenne, hogy szívesen lefekszetek-e a barátnőtökkel akkor is ha neki épp megvan? Kort is írjatok! köszi
2009. dec. 20. 15:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Igen én észreveszem mikor a csaj oszttársamnak sürgősen ki kell mennie v ilyesmi :D És mikor mindenkinek letolja a fejét mer olyan is előfordul:D

15/F

2009. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
azt észre lehet venni mert igen ahogy mondod ingerlékenyebb meg sokszor rossz kedvű ill van h inkább téged séteget vagy szól le én a barátnőmmel 1x csintam eddig úgy h megvolt de akk már az ucsó napok voltak F/16
2009. dec. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hát akivel gyakran találkozik az ember azért néha észre lehet venni. :) Szeretkeztem már úgy a barátnőmmel.Meg volt neki de mindketten nagyon kívántuk.Nem egyszer fordult elő.Szerintem semmi extra.

Annyi hogy váres kicsit.De mi úgyis fürdünk mindíg szex után.

2009. dec. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utolsó válaszoló: Te miről szoktad észrevenni?
2009. dec. 20. 15:34
 5/15 anonim ***** válasza:

Persze ,hogy észre vesszük ingerlékenyebbek meg teljesen máshogy viselkednek.


Eszembe sem jutna lefeküdni vele ,ha megvan neki!!! Te se tedd mert egy életre megutálod a szexet!

2009. dec. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én arról szoktam észrevenni hogy a lányokat könnyeb kihozni a sodrukból.Vagy teszel egy ártatlan vicces megjegyzést amin normális körülmények közt nevetne.De ha megvan neki akkor te vagy a világ legnagyobb szemétládája.
2009. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 X. Maté ***** válasza:
Én úgy tudom, lehet rosszul, hogy sok nő akkor van legjobban ráizgulva, amikor megvan neki... Szerintem nem utálja meg senki a szexet, csak azért, mert megvan a nőnek.
2009. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem midnen lány/ nő "változik" meg olyankor, Én például ugyanúgy viselkedem akkor is, mint máskor.
2009. dec. 20. 16:03
 9/15 anonim ***** válasza:
kívülről nem látszik, de észre lehet venni, ha szexelünk, akkor azért, ha meg nem szexelünk, akkor megmondják, hogy miért nem, és azért.
2009. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%
Ha ez az igazság akkor leírom. Miért nem tudnak a lányok normálisan viselkedni akkor?
2009. dec. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!