Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm felpofozott egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm felpofozott egy félreértés miatt, én pedig megszorítottam a csuklóját. Miért van az, hogy mindenki szerint én vagyok az erőszakos állat?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen a társadalmi berendezkedésünk. :/
2014. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%

mert ilyen hülyék az emberek.


amikor 1 férfi üt meg egy nőt a férfit egyből 100 évre ítélik.

de ha 1 nő üt meg 1 férfit akkor a nőt az egekbe magasztalják, hogy milyen bátor, erős stb, hogy kiáll 1 férfi ellen ... pfffffffffffffffff...hát ennyit a nőkről.

2014. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyenkor mindenki a nőt védi, még ha nincs is igaza.
2014. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy az! Nehagyd magadat mert azt sem szabad,de bántani sem.
2014. ápr. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy pofozas is siman belefert volna.
2014. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Verekedés helyett inkább dugjatok!

Az sokkal jobb!

2014. ápr. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Mivel férfi nem emelhet kezet nőre semmilyen körülmények között, hisz akkor csak erőszakos állat lehet, civilizáltan kell kezelni az ilyen helyzeteket.


Az agresszív, támadó nő ellen altatólövedéket használunk.


Érdekes, hogy az nem mindegy, hogy egy férfi nőt vagy férfit ver agyon; ugyanakkor teljesen mindegy, hogy férfit vagy nőt lő le, mérgez meg radioaktív polóniummal.


Viszont szerintem ez a feministák dolga, hogy küzdjenek azért, hogy senki ne sajnálja jobban az agyonvert nőket, mint az agyonvert férfiakat.

2014. ápr. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jogos önvédelem volt, de egy nőre akkorsem szabad kezet emelni... ezt pont úgy el kell fogadni,mint ahogy a pasik szexelhetnek 1000 lánnyal és mindneki dícséri őket a teljesítmény miatt, míg egy lány ha már 10 sráccal volt, az már kúúrva. ennyi!
2014. ápr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért nem a csiklóját szorítottad meg?
2014. ápr. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"de ha 1 nő üt meg 1 férfit akkor a nőt az egekbe magasztalják, hogy milyen bátor, erős stb, hogy kiáll 1 férfi ellen ... pffffff...hát ennyit a nőkről."


Ki az az elmebeteg, aki így gondolja?

Én nő vagyok, és ütöttem már meg férfit, de egyáltalán nem érzem magam erősnek és bátornak, hanem csak szégyellem magam, amiért nem tudtam féken tartani az indulataim.

Az erőszak nőtől és a férfitól is egyaránt szánalmas!

2014. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!