Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány csaj szereti ha finoman...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány csaj szereti ha finoman fojtogatják, meg a nyakuknál fogva az ágyra vetik őket? Éreztetve hogy a srác egy állat?

Figyelt kérdés

Huszonéves korosztályban gondolkodva

21/F


2013. dec. 21. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
az összes
2013. dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

én nem, én azt szeretem ha a párom gyengéd velem

21L

2013. dec. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Finomat fojtogatni? Ha arra gondolsz, hogy finoman megfogja a nyakam, és úgy csókol, akkor igen, szeretem.
2013. dec. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is szeretném, csak a párom nem csinálja. 20L
2013. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten. Azonnal tökönrúglak és megtérdelem az orrod. Biztosan élveznéd,ha olyan kis állat vagy. 30/n
2013. dec. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
minden nőnél van olyan pillanat, amikor erre vágyik vagy ezt kell tenni vele. ezt ki kell tapasztalnod. olyankor a gyengédség a gyengeséggel egyenlő.
2013. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is szeretem, de csak módjával :)
2013. dec. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kidobnálak az ágyamból az biztos. Nálam a gyengédség felbecsülhetetlen.
2013. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hú!, de jól mondod utolsó, mert én akkorát hajítottam volna rajtad, hogy még kenyáig is elrepültél volna azt majd meglátjuk ki dob ki kit ki is az erősebb.

Kérdező:! Te meg legyél csak állatias csak így tovább. Valamelyik azt írta, hogy úgy tökön rúgna, meg orron térdelne na ezt velem tenné lehetőleg úgy, hogy ne tudjak többet felkelni, mert ha magamhoz térek utána, és valahol megtalálom, akkor aztán fusson meneküljön, mert csak az isten fog neki irgalmazni mert én tuti biztos, hogy kifilézném a csajt.

2019. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!