Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem mondja el a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el a párom, hogy hány lánnyal szexelt előttem?

Figyelt kérdés

puszta kíváncsiságból kérdeztem rá, és nem ítélném el, akármennyi is lenne, de főleg számomra azért lenne fontos, mert csak megszakításos módon védekezett mindigis és én úgy érzem, hogy azzal, hogy lefekszem vele, felvállalom az egész eddigi szexuális életét, és a lányokét is. lehet, sőt biztos, hogy ez hülyeség...érdekel, hogy Ti mit gondoltok erről.

L20


2014. ápr. 10. 17:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
mert vagy túl sok, vagy egy sem. a megszakításos módszert én biztos nem vállalnám be, és emiatt már nem csak a terhességtől félnék, hanem a betegségtől is...de te tudod.
2014. ápr. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kellett volna megkérdezni. Ha a betegségtől félsz, hogy elkaphatott valamit és te elkaphatod tőle, akkor küldd el vizsgálatra. Én is elküldtem annak idején a páromat, mert nem bíztam meg teljesen benne. Elment, meglett az eredmény, és kész.
2014. ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jó ha érdekel szerintem. De tuti szégyelli a mennyiséget (ami vagy túl sok vagy túl kevés).
2014. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
azokból a "foszlányokból" amiket mondott ki tudom, következtetni, hogy nem 1-2 emberről van szó, de mondtam neki, hogy nem érdekel, ha sok
2014. ápr. 10. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!