Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lee12 kérdése:

Csak szerintem szánalmas facebookon csajozni? Vagy én vagyok maradi?

Figyelt kérdés
Manapság mindenki nagyjából azt csinálja, hogy bejelöl egy csajt aztán belikeolja az összes képét, aztán vagy ráír a csajra vagy várja hogy a csaj ráírjon a likeok miatt. Csak szerintem szánalmas ez?
2014. ápr. 10. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Én most írtam rá egy lányra, akinek egyáltalán nincs képe kinn.

Nem tartom szánalmasnak, csak így érem el.

2014. ápr. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szánalmas.
2014. ápr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem szánalmas. Ha látok egy lányt facebookon, akkor nyílván nem kapok a hátamra egy batyus és megyek a világba megkeresni, hanem bejelölöm és írok neki. Mondjuk ha egy lányhoz személyesen is oda lehet menni, akkor gáz. De lány ismerőseim szerint is személyes leszólítás helyett facebookot választani gáz.
2014. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

csak te gondolod annak.

a facebookot és az egyéb ilyen oldalakt pont arra találták ki hogy a barátaiddal beszélgess és új emberekt ismerj meg, akár a leendő barátnődet...

2014. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább arra találták ki, hogy az ismerőseiddel beszélgess. Vadidegeneket bejelölni szerintem neméppen normális dolog. Ha már mondjuk láttátok egymást buszon és bemutatkoztál neki utána már simán mehet a netes beszélgetés. De lehet bennem van a hiba.
2014. ápr. 10. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Teljes mértékben együtt értek. Szerintem is szánalmas, ha mindenki az interneten keresztül keres barátnőt, akkor mi szükség van a való világra? Sajnos a körülöttem lévők is ugyanazon a véleményen vannak, mint az előző válaszolók, ezért kicsit "régimódinak" tartanak. Bár szerintem, ez a normális.

2014. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pontosan!Gaz!

A facebookon az ISMEROSeidet jelolod meg,nem vadidegeneken

Ezek utan meg chatbe ismerkedni..

En abszolut ellene vagyok.

2014. ápr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj... Ha nincs lehetőséged élőben találkozni vele, akkor annyit szerintem meg lehet tenni, hogy bejelölöd, beszélgettek és kérsz egy találkozót..

Mert tényleg, ha nem tudod elhívni élőben mert nem találkozol vele, akkor nem gáz. Ha meg sokat látod, és inkább a facebook mellet döntesz ahelyett, hogy élőben elhívnád, akkor igen..

2014. ápr. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!