Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted is szánalmas, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted is szánalmas, hogy mostanában mindenki facebookon akar ismerkedni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 21:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem is, mert itt akarnak ismerkedni! :D
2011. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Részben. Ha van lehetősége az illetőnek élőben is a kiszemelt egyénnel akkor szánalmas. Ha nincs, akkor megértem.
2011. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
mi is ott ismerkedtunk meg, most fél éve járunk.. mi ebben a szánalmas? na jó, az igaz, h élőben láttuk meg egymást, meg egy hónap utan mar talalkoztunk :))
2011. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
NEM!Ha pl. távoli csajszi és nem osztálytárs akkor ok! Ha van személyes találkozás és kialakul a szimpátia akkor nem mindegy?
2011. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Totál szánalmas, főleg mikor egy 200 km-re lakó, 20 pasi bököd, és nem is zavarja, hogy én házas vagyok.

Sokan társkeresőnek használják. Pedig nem az a célja!! Ellenben megsértődnek, hogy a tulajdon szüleik bejelölik őket, vagy a tanáraik.


Ez a vége, ha nem veszi senki komolyan a figyelmeztetést, hogy csak 18 éven felülieknek!

Sok éretlen, hormontúltengéses kamasz elb...a az egészet.

Mint ezt az oldalt...

2011. okt. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ja, az olyan pasikbol nekem is elegem van :S de mint mondtam, én ott ismerkedtem meg a párommal :)
2011. okt. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MolotovPunk ***** válasza:
72%

Egy ratyi ostobaság az egész fosbuk.

Betiltanám.Sokaknak már a normális élő emberi kapcsolatok nem is jelentenek semmit.

Inkább ülnek egész nap a trendi gagyi fosbukuk előtt.

2011. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de amikor mindenféle nyálas szöveg kíséretében írják le a nemi életüket az hihetetlenül irritáló. Na meg, ha mindennap találkoznak, mégis ott beszélgetnek, ha egymás mellett ülnek is.
2011. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Én már töröltettem magam!!

Fél napokat lógtam fenn,és semmit sem csináltam! :/

Akinek ez jön be csinálja!

2011. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem az nem tetszik, h amikor vki teherbeesik, akkor végigvezeti az egész időszakot, meg a szülést is :S
2011. okt. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!