Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ti milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti milyen arcszeszt használtok?

Figyelt kérdés
Mert a barátom Denimet és szörnyen büdös. Abból mindegyik fajta ilyen büdös, mert én szívesen vennék neki inkább Axe-ot. Annyi fajta aftershave van, és nem tudom melyik lenne jó. Mert ha ő ezt a fajtát szereti akkor nem akarok neki másik fajtát venni, csak akkor legalább másik illatút. A denimből melyiknek van jó illata? Ti melyiket választanátok? Légyszi segítsetek!
2014. ápr. 10. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:

A denim egy rakás sz*r. Azt használtam gimiben, és jól meg is bélyegeztek miatta.

Vegyél neki, és mondd azt, hogy ezt szeretnéd, ha használná.

2014. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az Axe-ok gyengék, én egyszer kaptam még pár éve egyet, és az illata csak fél óráig tartott talán.

Nem szoktam borotválkozni, de amik jók szoktak lenni annak ára is van. Szóval olyan közepes kategóriát nézz, aminek már-már fűszeres az illata, a STR8 is jó termékcsalád

Nekem most ilyen parfümöm van de nincs rá panaszom.

21F

2014. ápr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni, hogy milyet vegyél. Bármilyet, csak denimet ne.

Axe az elég jó, én mostanában Gillette-t használok.

2014. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én Axe dark temptation-t szoktam, nemrég kaptam ajándékba.
2014. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem használok! Simán arcot mosok utána Nivea folyékony szappannal, pedig már sok arcszeszt kipróbáltam de ez vált be legjobban


30/F

2014. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én általában Tonino Lamborghinit használok, abból is a Mitico változatot, annak jó illata van. De a Pumának is vannak jó after shavejei.
2014. ápr. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!