Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 50 év körüli nők! Használtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50 év körüli nők! Használtok sikosítót? Ha igen nyiltan vállaljátok vagy diszkréten oldjátok meg?

Figyelt kérdés
50 körüli nő vagyok. Előfordult már velem,hogy úgy éreztem nagyon kívánom, kívülről mégsem voltam nedves.
2013. szept. 25. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadtól nem nedvesedsz de a szexet kívánod, és a partner normális, akkor ez nem kínos sőt akár a partner is bekenhet, a játék keretei közt. :)
2013. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,és a párom feladata,az "előkészítés"
2013. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 26 vagyok, de mi is használunk síkosítót. A párom nagyon szeret "matatni". Nagyon izgatja. Egyáltalán nem ciki. Sokkal jobbá tudja tenni a szexet.
2013. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Még csak 40 vagyok, és perpill. nincs rá szükségem, de anno szülés után volt...


Nem csináltunk belőle problémát, nem bújtam el, a síkosítót a párom kezelte többnyire.


Szerintem 10 év múlva ugyanez lesz...

2013. szept. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Más is használ, ebből ne csinálj problémát, fel is tudja dobni a szexet, ha előjáték közben használjátok. Jó minőségű vízbázisú a legjobb, de szexshopban lehet kapni olajosat is, érdekes élmény.
2013. szept. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 30-as vagyok, de mi is gond nélkül használjuk, párom ha úgy érzi, szükségem lehet rá, mindig meg is kérdezi, én meg dönthetek, hogy kérem-e vagy én nem érzem úgy, hogy kéne. Szerintem ha megérem a te korodat, hasonló módon nem fogunk gondot csinálni ebből.
2013. szept. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szégyen használni. És be lehet építeni a játékba.
2014. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És a patikákba érdemes megnézni. Nálunk vannak polcok, de kiböktem hogy van. Be volt árazva. És mintha párszáz Ft - tal olcsóbb mint a neten. ott szállitási költség is terheli.

Vazalin fele árba volt kb mint a rossz...ba. ( nem írtam fel magamnak az árát de a boltba 700 körül volt, a patikába fele annyi. hogy a tégely nem olyan dizájnos? és az kit érdekel, Minősége azonos )

2014. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!