Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel a lánnyal? Mit mondjak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jo fiu baratom (en lany vagyok), tavaly nyaron egy buliba smarolt egy csajjal es a lany azota szerelmes bele. Neki nem tetszik, azt mondja nem is erti magat, nem gondolta komolyan. Bocsanatot is kert a lanytol, mondta h nem akar semmit. A lany azota odavan erte, neha irogat fbon, a suliban folyanatosan bamulja, engem pedig utal es gonoszan nezeget, mert feltekeny h joban vagyunk a baratommal. Egyszer mar beszeltunk, akkor elmondtam neki h ne utaljon koztem es a srac kozott sose volt semmi, es sose lesz. Na de most a lany vagdosni kezdte magat, rontott a tanulmanyaiban, es fb-on folyamatosan ilyen idezeteket meg idezetes kepeket oszt meg, h buntudatot okozzon a baratomnak. O meg olyan luke h bar o is ugy gondolja h gaz, megis komolyan veszi es szarul erzi magat emiatt. Persze en is sajnlom a lanyt, de nem normalis h azzal bunteti a baratom h arra a tavalyi bulis csokra fogja a vagdosast meg h miert rontott. Es azzal nem fog elerni semmit h megosztja ezt a sok hulyeseget, ettol a srac nem fog beleszeretni. Holnap beszelni szeretnek vele, h hagyja abba az erzelmi zsarolast, es ne szenvedjen ennyit egy fiu miatt aki le se szarja, keressen mast. Hogyan es mit kene mondanom? Azert nem szeretnem megbantani.
2014. ápr. 10. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Baz d pofán a r i bancot.
2014. ápr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fish1 ***** válasza:

Szerintem annyit, hogy tartsa tiszteletben a barátod döntését és ne viselkedjen ostoba módon, mert ezzel saját magát minősíti.

Hatásosabb lenne, ha a barátod beszélne vele, végülis őrá van rászállva.

2014. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Közöld vele szépen: Hogy ez nem normális dolog lépjen túl!

Ha nem érdekli, aki be keményítesz: Ne zsarolja a haverodat, érzelmi hülyeségekkel. Ha a srác nemet mondott, akkor az NEM!

Remélem segítettem. :)

2014. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!