Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vannak kiakadva a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak kiakadva a nők, ha egy 30-as 40-es pasi huszonéves lánnyal akar kezdeni?

Figyelt kérdés
Szerintem nem kizárólag az én tapasztalatom, hogy a fiatal, korombeli, 20-25 éves lányok kihasználják, hogy most a legszebbek, csak a csődöröknek meg az idősebb, tehetősebb embereknek adnak esélyt. Aztán majd harmincasként panaszkodnak, hogy miért nem kellenek a korukbélieknek, akiknek anno ők maguk nem adtak esélyt..
2014. febr. 28. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Nincsenek kiakadva, maximum ostobának tartják őket, mert garantált, hogy jól ki lesznek játszva az ilyen férfiak, aztán meg itt sírnak, hogy a nők milyen szemetek, holott maguknak keresték a dolgot.
2014. febr. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez azert eleg durva altalanositas, nem mindenki ilyen :)

en nem itelem el azokat, akik a friss husra vagynak. megkapjak, mert vannak olyanok, akik belemennek. es? az o dolguk.

a tarsadalmi elvarasokat meg magasrol le kell tojni. miert olyan nehez felfogni, hogy olyan vilagban elunk, ahol a regi, de akar csak a 20-30 evvel ezelotti bevett modszerek mar nem teljesen ugy mukodnek, ahogy kellene?

a tarsadalom majd lassan igazodni fog ehhez, de addig is sok beszolast es csunya tekintetet kell elviselnie annak, aki egy kicsit is kilog a sorbol.


szoval az en velemenyem az, hogy magasrol tenni kell arra, hogy ki mit gondol.

2014. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 30 vagyok. és nem érzem azt, hogy nem illenék össze egy huszonéves lánnyal. persze csak kevés nő nem kezd 30 évessel a kora miatt, de vannak ilyenek.
2014. febr. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
20 /l velem is ez a helyzet van egy 34 eves pasi eleg jol nezki es szoktunk beszelni telefonon meg talalkozni de apum legjobb baratja :) na ilyenkor mi van mit tennetek??
2014. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Engem senki élete nem érdekel annyira, hogy beleszóljak, mit miért csinál.


22 éves vagyok és nagyon tetszik egy 38 éves pasi. És ez akkor is így marad, ha a többiek elítélik..

2014. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a huszonéves lányok a 30-as 40-es férfiakra gerjednek,nyilván egyértelmű most már,hogy a huszonéves srácok miért a tizenéves lányokra hajtanak.
2014. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!