Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Volt egy lazább kapcsim, ami tök jól működött, de a lány 1 hónap után belémzúgott, pedig tisztáztuk, hogy csak laza kapcsi és barátság lesz. Szerintetek létezik olyan lány akivel hosszabb távon is működhetne?

2014. ápr. 11. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen létezik de ahhoz megfelelő önuralommal, érzelmi intelligenciával kell rendelkezni. Kellően érettnek kell lenni hozzá hogy az ember ezt elfogadja és tudatosítsa magában. Én így vagyok jelenleg, fél éve tökéletesen működik, a kölcsönös vonzalom nyilván alapvető. De tudom hogy ez csak a szexről szól és tudom magam kontrollálni....hogy mi lesz később?.....ki tudja :)
2014. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A "kapcsi"-k miatt hozzád vágnék valamit...

de amúgy a lány részéről volt a normális reakció. Ha valakivel intim közelségben vagy, akkor elég kiégettnek kell lenni ahhoz, hogy ne legyenek érzelmei. Nyilván lehetséges, de elég ritka.

2014. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, de előre biztosra menni, lehetetlen.
2014. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, egy olyannal akinek nincsenek érzései, vagy férjnél van...

Szerintem is normälis ha (legalább) az egyik fél elkezd érzelmileg is kötődni, bennem is mindig kialakul, hisz olyannal eleve nem tudnék lefeküdni, aki nem szimpatikus, akivel nincs bennünk semmi közös.

N

2014. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy lánynak általában, a szex több mint egy egyszerű testi kapcsolat. Általában!
2014. ápr. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!