Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki nem számít "jópasinak" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem számít "jópasinak" a lányok szemében, az ne is számítson legalább valamennyire vonzó, értelmes barátnôre, hanem akassza fel magát?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez általánosítás! Hülyeség! Sok ellenpéldát tudok!
2014. ápr. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kinek mi a jó pasi...
2014. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a gondolatmenet ott bukik meg, hogy senki sem univerzálisan jó pasi vagy nem jó pasi. Ez relatív mindenki számára. Simán lehet, hogy amíg sokaknak nem vagy jó pasi, másoknak meg igen is az vagy...
2014. ápr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Körülbelül ez a helyzet.Én is már itt tartok,de hát lassan már beletörődöm,és szépen lassan egyre kevésbé érdekelnek...
2014. ápr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Igen, ez sajnos így van. Attól viszont nem fog megváltozni a helyzet, hogy minden nap megkérdezitek.
2014. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%
Ha van pénzed tök mindegy hogy nézel ki. Szóval van esélyed.
2014. ápr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Az anyagi helyzetedet nem írtad,mert lehetsz te egy bányarém,ha tele vagy pénzel,akkor több és szebb nők jutnak mint ha csak egy csóró jópasi vagy!


f/28 egy csóró jópasi

2014. ápr. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Noydra ***** válasza:
Te vagy a gyk új sírásfelelőse?
2014. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem most egy eléggé érdekes pasi tetszik, szeplős, vörös,még nem is sportos, kis vézna, de nekem most ő nagyon bejön. Én is csodálkozom rajta, mert idáig, barna, kigyurt srácok tetszettek. Tehát kell valami más is mint a kinézet. 21L
2014. ápr. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PearlDiver ***** válasza:
Az a helyzet, hogy az igazán értelmes lányok nem jópasit, hanem értelmes férfit fognak keresni. Aki ezt nem látja be, és csak siránkozik, azon nem tudok segíteni...
2014. ápr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!