Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell rengeteg lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell rengeteg lánynak izmos, kigyúrt pasi, egy 190cm/80kg-os arány miért számít véznának a szemükben?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Húzd már le magadat a WC-n...
2014. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Még hány ilyen kérdés lesz??? Nem számít véznának, de talán ha az értelmesebb lányoknál próbálkoznál, akkor nem lenne ilyen problémád.
2014. ápr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
mi lenne ha feldobnál egy képet, és majd eldöntjük,m hogy vézna eeeeeee....
2014. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ilyen szerencsétlen gyereket :D Fa szért te az olyan lányokra akarsz csak menni akiknek olyan kell, kicsit adj lejjebb az igényeidből és máris látsz akik érdekelnek. Biztos vagyok benne hogy van akit érdekelsz csak őt nem veszed észre.
2014. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1500. kérdés... egyébként lehet, hogy azért mert az tényleg vékonyka. 172cm vagyok (tudom, alacsony) és mellé 68kg, és még énis elég vékony vagyok. Egy nőnek sokat számít az, hogy biztonságban érzi-e magát egy adott férfi mellett, és ezt egy fogpiszkáló ritkán tudja biztosítani.
2014. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5-ös, lehet meglepő, de egy vaskosabbnak tűnő férfi totál gyenge is lehet, ha nem edz, ezzel szemben egy szerinted "fogpiszkáló" meg simán elverheti, mert rendszeresen edz
2014. ápr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem tökéeltes a 190/80,amennyiben a vállad nem kisebb,mint a csípőd v a derekad.
2014. ápr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én rendszeresen edzek,nem nevezném magam fogpiszkálónak,elég széles vállaim vannak.
2014. ápr. 11. 13:17
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok alkatilag de viszonylag szálkás,van rajtam némi izom,látszik hogy dolgoztam a testemért a genetikán meg nem tudok változtatni.


Amelyik lánynak ez nem elég az feltételezem nem több mint 55 kiló,izmosan formas,semmi narancsbőrrel és D kosaras mellekkel.


18/F

2014. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Okoskákat szard már le! És így állj hozzá, te fsz:


[link]


[link]

2014. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!