Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Jól döntöttem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Jól döntöttem, hogy elküldtem? Volt egy pasi, aki nagyon szeretett, arany életem volt mellette, illetve lett volna, el is vett volna feleségül, a tenyerén hordozott, de én nem szerettem és vége lett.

Figyelt kérdés
Azóta úgy érzem, soha nem fogok férjhez menni, normális pasit találni.Hiába volt ez pasi, nem szerettem. A pénz nem boldogít.....
2013. júl. 9. 21:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a szerelem boldogít, a többi csak díszlet
2013. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretted, akkor igen, jól tetted. Vele szemben sem lett volna fair, ha így hozzá mész.
2013. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%

oké, akkor nem érdemes a tenyeremen hordozni a lányt, nagyon szeretni és megadni neki h arany élete legyen mellettem, mert ez nem kell neki, hanem a bunkók jönnek be a lányoknak.

Köszönjük, Emese!

2013. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm építő jellegű hozzászólásodat! Nem, igenis speciel nekem nem a bunkók jönnek be, csupán nem volt meg a kémia , a vonzódás...
2013. júl. 9. 21:27
 5/12 anonim ***** válasza:

Tarts ki. Én is ezt érzem minden szakítás után, de mindig jön új lehetőség. Mindig lehet újra kezdeni. A kényelem, azoknak a dolgoknak a hiánya, amik korábban ott voltak, része a szakításnak, és ezek látszólag kétségre adhatnak okot, de emlékeztesd magad arra, hogy miért szakítottál.

Ha a te célod a nagy szerelem, akkor érd el. El tudod érni.

2013. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem a célom a nagy szerelem, de igen, szeretném kimondani vkinek az igent úgy, hogy szeretem!!! Én egy évig próbáltam megszeretni.... Vártam, hogy lesz valami.
2013. júl. 9. 21:35
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor elég gyászos lehetett a dolog. Szerinted jól döntöttél? Végülis arról van szó, amit te akarsz. Azt más megmondani nem tudja, csak te.
2013. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen, gyászos volt, de ennek ellenére nem tudom, olyan sok kétely van bennem hogy jól döntöttem-e. Félek attól hogy egyedül maradok..
2013. júl. 9. 21:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen tudom, hasonló cipőben járok. Én elkezdtem magamnak célokat kitűzni életem más területein. Ha élsz, dolgozol, érdeklődsz az élet iránt, elkerülhetetlenül érintkezni fogsz másokkal is. És ha ráadásul az érdeklődési területeiden történik ez, egyből lesz is közös téma. Egyáltalán nem nehéz újra kezdeni. Ez jó időpont arra, hogy kicsit magaddal törődj, a saját céljaiddal. Indulj el ezeken, és ez építő módon le fogja kötni a figyelmed addig is, amíg meg nem jön az önbizalmad ezzel kapcsolatban. Ki kell töltened azt az időt, amit vele töltöttél valami mással. Foglald el magad.
2013. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valahogy beugrott a Csapd le csacsi egyik mondata:

"A nö szomjazza a verést!"


:D

2013. júl. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!