Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Békés szakitás után barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békés szakitás után barátság?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy miért kerülik annyian az exüket, hogy még nem is köszönnek egymásnak. Nálam alap, hogy megtartjuk a normális kommunkációt, a jóismerősi viszonyt (hiszen szerettük egymást) viszont nem mindegyik exem gondolta igy. Ti hogy vagytok ezzel?
2014. ápr. 11. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt se mindegy miért lett vége,ha megcsalás,akkor még jó hogy az egyik fél leszarja a másikat.
2014. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsō jól mondja, most ha engem megcsalt vagy én ōt, akkor nyílvánvaló hogy fölösleges tartanom vele a kapcsolatot.
2014. ápr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Második ezt elkúrtuk,nem kicsit,nagyonOda van írva hogy békés szakítás után.De sosem késő rájönni:D
2014. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az mindegy, ha most két értelmes emberről beszélünk akkor megcsalást is lehet békésen intézni..:-)
2014. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapvetően működhetne ez a dolog, hiszen ha valakit egyszer szerettél, akkor utána sem kellene ellenedre legyen. Ezeket a véres szakításokat ezért is nem tudtam soha elfogadni.


Csakhogy a téma ennél bonyolultabb, ugyanis a szakítást fel kell dolgozni és tovább kell lépni, ami azért rohadt nehéz, ha közben esetleg napi szinten látod az illetőt.


Arról nem is beszélve , hogy a szakítás utáni barátságok csomószor amúgy is kb arról szólnak, hogy a szakító fél önkéntelenül is nyitva hagyja a háta mögött az ajtókat, észre sem véve, hogy ettől mennyire szenved a másik fél, és nem tud továbblépni.

2014. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha valóban békés volt a szakítás akkor semmi érteme kerülgetni egymást. Nem is értem, hogy tudnak sokan úgy elmenni az utcán egymás mellett, hogy nem köszönnek, mint két idegen.

Vélhetően félnek. Nem hisznek magukban, hogy képesek semlegesen vagy barátként nézni a másikra. Ez nem is könnyű eleinte, de ha meg akarod tartani a barátságot akkor szembe kell nézni ezzel.

2014. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!