Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám feldolgozni azt, hogy 190 cm magas lettem és ebből kifolyólag kevés lány adna esélyt nekem, pláne, hogy nehezebben izmosodom a magasságom miatt?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ezzel nincs semmi baj, van akinek pont az ilyen jön be

az még előny is lehet, hogy magas vagy


még hány ilyen kérdés lesz? már 2 hete a magas vagyok, de vékony ezért nincs barátnőm hülyeség megy...

2014. ápr. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért adna kevés lány esélyt? Én is 191cm magas vagyok mégse zavar...
2014. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"kevés lány ADNA esélyt nekem"

Szóval még nem tudod mennyi esélyed van, csak azt hiszed, hogy nincs esélyed. Meg kell tudni.

2014. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Pár órával ez előtt olvastam tőled egy kérdést, ami úgyszint a magas és vékony srácokról szólt. Nem hagynád abba?


Mi az, hogy nehezebben izmosodsz a magasságod miatt? Ez hülyeség. Ugyanúgy izmosodsz, csak kevésbé látszik meg, hisz magas vagy. De kitartással, elszántsággal tudsz ez ellen tenni.


Amúgy meg vannak olyan lányok akik a vékony, magas pasikat szeretik. Attól, hogy jelen pillanatban nincs senkid, vagy nem jött össze az utóbbi pár próbálkozásod a lányoknál, még nem jelenti azt, hogy sosem lesz barátnőd...


Ne akarjatok már mindent egyszerre és rögtön..

2014. ápr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Eddig senki nem adott,de gondolom van nagyon elenyésző kisebbség,aki talán adna,csak fogalmam sincs merre lehetnek.
2014. ápr. 11. 17:09
 6/12 anonim ***** válasza:

én is 190 cm magas vagyok.

Éa igencsak nagyon sok kemény munkámba telt míg valóban izmos lettem míg tényleg látható normális lett az izomzatom. Valóban nehezebb de kitartás kérdése.


Eddig mindig akadtak barátnőim, ha átlagot nézünk akkor kb. 9 utasított el és a 10. mondott mindig igent.

2014. ápr. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne hülyüljetek már, a magasság előny!! A 190cm szuper. Nekem volt magas pasim és imádtam, hogy a mellkasáig érek. :)

Az izmosság csak másodrangú.

2014. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kellenek a magas pasik, értsétek meg, vannak magas csajok is :D Nekik nem a 160 centis pasik fognak kelleni.
2014. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A lányok nagyrésze a magas fiúkat szereti, én pl 180cm alatt meg se nézem. Szóval emiatt ne aggódj!
2014. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
és hány kiló vagy + hány éves?
2014. ápr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!