Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Nagyon megterhelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ádám85 kérdése:

Hölgyek! Nagyon megterhelő "jó nőnek" lenni?

Figyelt kérdés

Úgy értem minden nap törekedni a tökéletes frizurára, öltözetre, sminkre, ápoltságra stb csak azért, hogy kívánatosak legyetek számunkra, férfiak számára? Egyáltalán mennyi időt, energiát emészt fel ez nálatok mondjuk napi szinten? Nem irígykedtek kicsit ránk férfiakra, hogy velünk szemben ilyen szempontból sokkal kevesebb elvárás támasztódik? Csak a kíváncsiság hajt. :)


29F



2014. ápr. 11. 23:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Deeeeeee, én irigykedek a férfiakra :D
2014. ápr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak a felsoroltak miatt, vagy tudnál esetleg olyat is mondani amit én kihagytam a kérdéskörből? :)
2014. ápr. 11. 23:32
 3/18 anonim ***** válasza:
10%
Nem irigykedek.....nem fáradságos meló mert alapból jó nő vagyok, úgyhogy nem kell különösebb gondot forditani rá :)))
2014. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
pl ha van rajtad olykor egy kis felesleg(ok, sportolsz, meg minden de a bugyi vonala úgyis látszik egy szűk rucinál), akkor veheted fel a szorítóbugyit.... na meg a magassarkú, hogy úgy feszüljön a combizmod... meg a műköröm(mondjuk, nekem nincs, de volt egy ideig)..... ömmm.. ennyi :D
2014. ápr. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
"szorítóbugyi" :D :D :D ez kész :D
2014. ápr. 11. 23:35
 6/18 anonim ***** válasza:
alakformálóbugyi, ha úgy tetszik :) hogy a szűk ruciban még jobbak legyünk:D
2014. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Értettem elsőre is, de köszönöm szépen a kiegészítést. :) Amúgy engem nem igazán zavarnak az ilyen "apró hibák" sőt szerintem egy bizonyos határig szexi is tud lenni ha "belevág a bugyi egy kicsit a husiba" szűk ruhánál... szerintem aranyos és szexi, de persze lehet, hogy csak én vagyok végletekig aberrált, őszintén szólva nem lepődnék meg ha ez derülne ki... :D :D :D
2014. ápr. 11. 23:40
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Neeem, nem vagy abberált. Mondjuk sztem nem esztétikus, ezért hordom. De amúgy elég megterhelőek néha ezek a dolgok... bezzeg ti meg felkeltek reggel, és tádááám, arcmosás, fogmosás, fésű azt kész :D
2014. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ha valaki csak minimálisan sminkel, és nem szenved órákig egy-egy frizura belövésével (a bájosan kócos nekem speciel kifejezetten jól áll ;) ), akkor megfelelő ruhatárral ez nem okoz különösebb nehézséget. mármint nekem nem. az állandó testmozgáshoz nagyon gyorsan hozzá lehet szokni (1 hétig úgy kellett rávennem magam, hogy fussak egy kört a koli körül, most meg már szinte fáj a testem, ha nem megyek), egyebeket meg nem tudok mondani, amiért különösebben szenvedni kéne. :)


de nem tudom, mennyire tartozom az általad elképzelt "jó nő" kategóriába. a mindennapokban talán elmennél mellettem, mert különösebben nem izgat, hogy egy vadidegen a villamoson az a 2 másodperc erejéig, amíg rám figyel (esetleg) mennyire tart vonzónak. a magassarkú és a szemkihúzás nem tartozik mindennapi viseleteim közé. attól még jó nőnek számíthatok? :D

2014. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Mondok én még valamit csak azért, hogy még jobban irígykedhess. Amióta rátaláltam a relatíve rövid haj és (olykor)hajzselé kombinációra (kb cirka 15 éve) azóta fésűt sem nagyon használok. Szerintem lassan azt sem tudnám, hogy hogyan kell megfogni. :D :D :D De amúgy kihagytad a borotválkozást ami meg kb olyan mint a jó szex -----> minél többször csinálod annál többször szükséged lesz rá. :D :D :D
2014. ápr. 11. 23:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!