Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan férfi, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, akinek a barátnőjét molesztálták gyerekkorában? Mennyire nehéz/megterhelő számotokra egy ilyen lánnyal kapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

Milyen gyorsan nyílt meg? Hogyan reagáltatok, amikor megtudtátok, hogy mi történt vele? Máshogy viselkedtek vele, mint egy átlagos lánnyal? És általában véve, másmilyen egy ilyen kapcsolat?


Korotokat írjátok le, légyszí'.



2014. márc. 24. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

ha írsz priviben, szívesen válaszolok

volt már ilyen barátnőm

2014. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Miért írjak privátban? Itt is válaszolhatsz, ez egy anonim oldal. Vagy ha mindenképp azt akarod, küldd el privátban a válaszod. Bár szerintem sok embernek hasznos lenne, ha ezzel a témával kapcsolatban olvashatna véleményeket, válaszokat.
2014. márc. 24. 21:34
 3/15 Költőnő? ***** válasza:
94%
sokan nem is tudnak beszélni erről, mert ők szégyellik a tetű helyett, holott nem kéne. Az ilyen emberek általában elég zárkózottak, de általában ez azt is jelenti, h nem sikerült 100%-ig feldolgozni
2014. márc. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

hát jó

a nyíltságot illetően nem lehetett igazán zárkózottnak mondani, sőt inkább olyan barátkozós fajta volt (de nem egy "társaság középpontja")

amikor elmondta h mi történt,elég zaklatottnak tűnt,én pedig nagyon sajnáltam a történtek miatt. engem is bántott nagyon hogy így kell látnom, nem is nagyon emlegettem a témát később, és nem is kezeltem másképp mint azelőtt akármelyik barátnőmet,nem akartam éreztetni hogy e miatt más lenne,mint a többi lány. Nem éreztem semmit másnak alapvetően a kapcsolatban

szex terén viszont nemhogy nagyon félénk volt eleinte,de inkább félős (bár ebbe az is benne lehet hogy már 21 volt és azon az eseten kívül én voltam neki az első) több hónap után éreztem csak igazán felszabadultnak az ágyban

2014. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem barátnőm volt a lány, csak ismerősöm, de konkrétan ő leszbikus lett ez miatt... Igaz, ott nem csak zaklatás, hanem nemi erőszak volt.


Kapcsolatot max lány tudott vele kialakítani, de ott is általában hülyén viselkedett. Nehéz volt vele állítólag.

2014. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nő vagyok! Nekem egy barátnőmmel történt, azt kell mondjam ha ő nem dolgozta fel,(ha nem jutott el odáig,h nem ő a hibás,h lehet őt szeretni) mindegy mennyire vagy figyelmes!

A barátnőm minden szavát leste,ezt ő is elmondta,mégsem érezte h megérdemli! A gyerekek ellenére válás lett!

Tehát sok mindentől függ! Ki? Milyen szinten? Hol tart a feldolgozásában..

2014. márc. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 WheneverYouWant ***** válasza:
2%

Volt ilyen.. 2 is.. elég nehéz kérdés... onnantól kezdve hogy ezt elmondták nekem azért megpróbáltam máshogy viselkedni.. odafigyelni rá hogy ne mondjak olyan viccet vagy féreérthető dolgot... de ez lehetetlen... És ha véletlenül ilyet mondtam .. (azonnal leesett mikor kimondtam a szavakat de már nem volt mit tenni) és egyből köcsög vagyok meg mittomén... valahogy képtelen voltam rá hogy erre odafigyeljek... és minnél jobban próbálkoztam még jobban a visszájára sült el.

A másik oldalról ott van a lánynál 2 lehetőség... nyilván mindannyian el akarják felejteni ezeket... de ott van az őszinteség kérdése... megmondja e a fiújának vagy sem...

Az én véleményem az hogy ezt a lánynak magában kell tartani és neki kell megküzdeni vele.. a Fiú nem tudja átérezni... nem vele történet meg (csak az tudja hogy milyen érzés lehet akivel megtörtént), nem tudja kezelni ezt... Én legalábbis nem tudtam... nagyon sajnálom de nem tudtam.

2014. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 kolosszus22 ***** válasza:
64%
Amint a válaszokból is kitűnik elég változó, hogy kiből mit hoz ez ki. Nekem is van egy ismerősöm akit molesztáltak gyerekkorában állítása szerint, belőle ordas nagy cafka lett (az nem húzza meg aki nem akarja, csak egy picit itatni kell).
2014. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

A hölgyismerőseim több mint fele eddig állitotta hogy őt molesztálták, ami egy elég érdekes statisztikai adat.

Hogy ebböl mennyi a valós, mennyi a fantázia arról nem tudok nyilatkozni, de ez a szám elég rémisztő ahhoz hogy már már hihetetlen kategória legyen.

Most ezzel nem azt mondom hogy ilyen nincs, meg hogyha ez valakivel megtörtént akkor nem egy komoly probléma mert bizonyosan az, de a nők felét? Nem tudok olyan nőbe botlani akinek ne lenne erröl egy (vagy több) sztorija.

Én valahogy ezt nem tudom elhinni.

2014. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

9#!

Lehet valóságalapja a statisztikának. Ha minden molesztálást beleszámolnak. Molesztálás az is ha a villamoson valaki fogdos, te pedig ilyedtedben azt sem tudod mi van, nem állsz odébb, pedig sz.rul esik. De az is amikor mondjuk egy elmebeteg rokon évekig moleszál egy gyereket. Nagyon sok fajta eset van, ugyhogy lehet sok áldozat is.

bocsi az offért

2014. máj. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!