Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a merevedest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a merevedest leallitani?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogyha például hozzáér a karomhoz egy lány véletlen, akkor már kezd felállni és nem tudok korrigálni. Attól félek, hogy talán ha lesz barátnőm egyszer akkor például ölelkezésnél is felállna. Ez elég cikinek hangzik. Hogy tegyek ellene?
2014. ápr. 12. 03:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha normális a lány akkor bóknak veszi. Amúgy meg vezesd el mint egy övet én mindig balra rakom :D
2014. ápr. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vágd le!
2014. ápr. 12. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 évesen szűzként nekem is felállt már attól is ha rám nézett. Nincs ezzel gond. Bejáratod párszor a lány punciját, aztán majd ráunsz.
2014. ápr. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt szégyellni. Dúlnak a hormonok. A csajok meg inkább büszkék rá, hiszen tudják,hogy ők okozzák.
2014. ápr. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Attól félek, hogy talán ha lesz barátnőm egyszer akkor például ölelkezésnél is felállna."


:D:D:D

Erre VÁGYNI szokás, nem félni tőle!:)

Az BETEGSÉG, ha nem áll fel egy ölelkezésre, haver!:)

2014. ápr. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként próbáld azt, hogy rágondolsz egy öreg, meztelen bácsira!
2014. ápr. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kozteruleten pl kifejezetten kellemetlen tud lenni amikor a csaj felkel az oledbol, miutan egy csomot smaroltatok..na akkor igazan dudorodik a gatya.


True story

2014. ápr. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy vödör hideg viz...:)

Sétálj néhány métert..

2014. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs semmi égő ha ölelkezésnél feláll.. Nekem is feláll pl ha az ölembe ül, és? Baj ha vonzódik az ember a barátnőjéhez? oh my god:D
2014. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!