Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet bunkó, nagyképű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet bunkó, nagyképű, gátlástalan "nőszemélyeket" leállítani?

Figyelt kérdés
eddig egyszer tettem meg velük, de akkor elég durván és így elő lett adva a városban hogy én vagyok a köcsög én vagyok a bunkó én vagyok a legrosszabb stb és ez mai napig el tart. Egyszerűen a beszédük, a modoruk és a viselkedésük készíti ki az embert de finoman nem tudom leállítani őket mert egyszerűen nem érdeklik más csak az hogy legyen farok alattuk meg legyen akit lehúzzanak pénzel...
2012. nov. 29. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Be kell tömni a szájukat. A farkaddal... Ha harapósak akkor előtte ki kell verni a fogaikat:P :D
2012. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ami a legviccesebb abban hogy mindegyik egy kedves, tök aranyos rendes normális csaj volt, ahogy lett barátjuk egyböl nagy emberek lettek, úgy vagyok vele hogy szerencsére nem kell ilyen problémákkal 1 légtérben élnem, egy nap látom suliban hallgatom a pofázásukat és ennyi
2012. nov. 29. 18:58
 3/4 A kérdező kommentje:
csak mégis jól esne elküldeni őket
2012. nov. 29. 18:58
 4/4 anonim ***** válasza:

...

megütni nem lehet , pofázni meg nem érdemes, olyan mint hülyékkel vitatkozni...

2012. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!