Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon zavar, mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon zavar, mit csináljak? Borzasztó ezt hallgatni.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 15 éves lány vagyok. Anyának kb 4 éve van egy barátja. Távkapcsolatban élnek. Legtöbbször anya megy a férfihez. Ezzel idáig nem lenne bajom.. Csakhogy mikor nálunk alszanak, hallom, mikor szeretkeznek. Anya, és az én szobám közvetlen egymás mellett van, egy ajtó választja el a 2 szobát. Van, mikor 4 órát aludtam kb. a 10 helyett. Borzasztó arra kelni, hogy sóhajtoznak, nyökdécsel anya stb. az ágyuk pedig nagyon durván nyöszörgős, ha valaki ráül akkor is nyöszörög. Kb egy éve anyának említettem, hogy hadják ezt abba.. És még én érzem kellemetlenül magam..undorítónak találom. Mikor anyámnak mondtam, hogy hadják abba, azt mondta ez természetes dolog. Reggel, mikor be jön a szobámba és egy puszit nyom az arcomra, azon gondolkodom, hogy mi lehetett a szájába, és most az az én arcomon van. Fúj.. Nappal is olyan gusztustalanul viselkednek..mindig csak a szexre gondolnak.. És mikor anyámnak azt mondom, (mikor jön át pl. barátnőm) hogy ne égessen le, neki áll feljebb..Kérlek, segítsetek, nagyon elegem van már.

2014. ápr. 12. 07:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Füldugó? Másik szoba? Vagy nyiss rájuk.
2014. ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha az zavar hogy hangosak az érthető.

Ha az hogy szexelnek az csak az éretlenséged mutatja.

2014. ápr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Vigyél haza egy fiút és csináljatok úgy, mintha ti is szeretkeznétek (persze 15 évesen nem kell!) aztán ha rákérdez, akkor idézzed a saját szavait "ez természetes dolog" aztán majd kicsit el fog gondolkodni.
2014. ápr. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Nos mindkét félnek igaza van sajnos.

Egyszer egy pszichológiai szakkönyvben azt olvastam, hogy a gyermek számára mindig traumatikus amikor szembesülni kell azzal, hogy anya, és apa hús vér ember, nem csak anyu, és apu. A reakciód, és érzéseid természetesek, amit akkor érzel ha szexelnek. Ámde. Egy életközösség vagytok, gondolom anyagi okai vannak annak, hogy a nyekergős ágy nem lett lecserélve nem nyekergősre, és valójában semmi jogod, sőt lehetőséged megtiltani nekik a szexet.

Két jogos érzés és igény van összezárva egy életközösségbe. Neked azt javaslom, hogy nem mond nekik, hogy ne szexeljenek, mert valóban természetes, ráadásul nem szabhatod meg nekik. Ámde anyukád is lehetne több belátással! Ha ennyire nyikorog az ágy én a helyében biztosan leteritenék egy vastag ágytakarót a földre, és azon csinálnám. Tehát igazából szándék kérdése, hogy megoldja ezt a gondot. Nem tudom miért nem teszi. Lehet pedagógiai célzattal nincsen erre tekintettel, lehet csak nem foglalkozik vele. De az bizonyos, hogy illene neki is tiszteletben tartani a te igényeidet, ha egy életközösség vagytok. Ráadásul felnőtt ember, nagyon jól tudja, hogy kerülje meg a gondot. Szerintem ha már magától nem, te tégy javaslatot (kedvesen, "barátnőies" stilusban) hogy csinálják az ágyon kivül, és akkor nem fog zavarni. És ne feledd el hozzátenni, hogy az ágynyikorgás zavar nem a szex.

2014. ápr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%

Harmadik mekkora szoveg volt eeeeez !!!!!


Amugy ertheto teljesen a problemad.

Max ha jon baratno akkor csavard fel a tv hangerot..talan az segit. Vagy a faszi uditojebe rakni kell merevedesgatlot :D

2014. ápr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szerintem én ilyenkor átkopognék és megkérném hogy csinálják kicsit halkabban
2014. ápr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Osztom a 3. hozzászóló véleményét :)
2014. ápr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát engem rohadtul zavarna, attól függetlenül, hogy kb mindent tudok fater szexuális múltjáról, mert az rendben, csinálják, de ne mellettem könyörgöm!! Szerintem az, hogy nem csak az zavar hogy hangos, hanem hogy tudod hogy mi folyik ott, teljesen érthetô.


(egyik barátnôm nôvére kiskorában egyszer ráugrott a szüleikre akció közben :D)

2014. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez durva. A 3. Válaszoló jól mondja. Az jó ötlet.
2014. ápr. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

4.! nem, nem anyagi gondja van az agyproblemanak, most vette anya, így nem akár másikat.

köszönöm az értelmes válaszokat.

a gond az, hogy akik megpróbáltak ezzel viccelodni..ha egyesek az én helyemben lennének, máshogy gondolkodnanak..elég rossz volt múltkor, hogy nem tudtam aludni tőlük és zenethallgattam, másnap viszont suli volt..

normális az az ember, aki egy 15 éves lánynak azt mondja, hogy 'masztizni probaltal már rá?lehet úgy könnyebb lenne' Úristen.tudom, hogy mostanság a 15 évesek már némi életét élnek..de én nem!!

2014. ápr. 13. 08:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!