Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyéjszakás kaland, vagy több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyéjszakás kaland, vagy több is lehetne?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy srác akivel megismerkedtem. Sokat beszélgettünk Facebookon elmesélt egy jó pár dolgot, szóval megbízunk egymásban. Szakítottak a barátnőjével, rá pár napra találkoztunk este. Nagyon sokat beszélgettünk, elmentünk ide oda. Aztán a randi végén lefeküdtem vele. De nagyon jól éreztük magunkat, szóval nem csak annyi volt, hogy szex után mentem is.. Vagy 3 órát csak feküdtünk egymás mellet, és beszélgettünk, simogatott ölelgetett, azt mondogatta milyen jó volt velem. Aztán akarta, hogy aludjak ott, de nemet mondtam. Ugye elég friss volt akkor a szakításuk. Én mondtam neki, hogy nem vàrok el tőle semmit,( ő sem tőlem) igazából úgy csinàlok/csináltam mintha semmit sem jelentene. Azt mondja, hogy akárhányszor szakítanak a barátnőjêvel, mindig megsajnálja a csajt és visszamegy hozzà! Aztán megint így lett! Rá pár napra ki is békültek! Azóta is majdnem minden nap keres, rámír. Tegnap mondta, hogy ma írjak én neki ( mert soha nem keresem ) aztán már reggel írta, szomorú fejekkel, hogy miért nem írtam! Szóval a kérdés az, hogy hagyjam a fenébe a srácot, vagy megéri tovàbb beszélgetnem vele hátha több is lehete?! Bocsi, hogy hosszúra sikerült :) csak most tanácstalan vagyok! Előre is köszi aki válaszol :)

2014. ápr. 12. 19:08
 1/1 anonim válasza:
szerintem mondd el neki a szíved gondját hogy ez téged zavar és kihasználva érzed magad (legalábbis én igy érezném)
2014. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!