Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy éjszakás kaland után most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kaland után most ez meg mi volt?!

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nyáron keveredtem össze egy éjszaka erejéig elég ittas állapotban... Utána azt mondta ír, de nem tette. Most hétvégén voltam egy buliban, és ő is ott volt. Egy csapat fiúval mentem, és volt pár aki nyomult is, párral táncoltam is, de tovább nem volt, mindegyiket elküldtem...És amikor valakivel voltam, féltékeny volt, egyből vissza akart vágni, szerzett egy csajt és várta a reakcióm:D Oda is jött elém háttal, de nem fordult oda. Úgyhogy kb egész este ez ment:D Nem értem mit akart ezzel vagy mi volt ez, mert ő nem kereset.... Ti mit gondoltok? 17L

2013. okt. 7. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen les.zart téged
2013. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tininindzsa teknőcök vagytok ti.
2013. okt. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Szánalmas vagy.
2013. okt. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Cumizz lovat ha még nem volt meg de...kételkedem :/
2013. okt. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
miért is lennék szánalmas??:D
2013. okt. 7. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes a srác. Én ezen régen még filóztam de már szánalmasnak találom. Forever alone.
2013. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
valószínű, hogy csak beképzeled magadnak az egészet...
2013. okt. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Adtál egy skalpot neki okoska.


Ilyen arcokat miért kell leszopni?:D

2013. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez egy hülye...ne foglalkozz vele! ;)
2013. okt. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem én mondtam, de egyetértek azzal, aki szánalmasnak gondolt(a). Mármint szerintem szánalmas az, aki ittasan összefekszik valakivel. :-)
2015. ápr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!