Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok egy ilyen pasiról?

Figyelt kérdés

nem beszélgetne senkivel vagy zenét hallgatna , vagy ülne és bambulna gondolkozna ,nem itt járna fejben ,

22 f



#állomvilág
2014. ápr. 12. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez vagyok én!
2014. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy az álomvilágot nem tudja helyesen leírni.

Na de a viccet félretéve, kicsit magának valónak, elvonulós típusnak gondolnám, akit nem zavar a magány, inkább a saját gondolataiba van elmerülve.

Én is szoktam ilyen lenni, de engem nem érdekel mit gondolnak rólam, néha jó egy kicsit egyedül lenni.

21L

2014. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát! Őszintén szólva, attól is függ, hogy milyen zenét hallgat. Ez most hülyeségnek hangozhat, de a zenei ízlésből már sok mindent meg lehet állapítani.

Továbbá attól is függ, hogy milyen helyzetben nincs ott fejben. Mert ha mondjuk tanórán vagy hasonló helyen csinálja ezt, akkor szerintem hülyeséget csinál. Ha pedig nyilvános helyen vagy otthon csinálja, akkor teljesen oké, sőt szeretem, ha egy srác belemerül zene közben a gondolataiba, mert én is gyakran csinálom ezt.

Az, hogy nem beszélget senkivel, az pedig főleg a társaságon múlik, úgyhogy erről a tényezőről nem formálok véleményt.

2014. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én szeretem efféle fiúkat, érdekesnek tűnnek. :)
2014. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
áájnidtunónáu, nónáu, kenjulavmiögen?
2014. ápr. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!