Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ez kell a lányoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ez kell a lányoknak?

Figyelt kérdés

Nagyjából egészen mostanáig nem sikerült megértenem mire is vágynak a lányok.Csendes,visszahúzódó fiú voltam,nagyon jól tanultam,alig jártam el valahová(bulizni szinte sosem),nem sportoltam semmit,nem alkoholizáltam,nem dohányoztam 18 éves koromig,egyszerű kínai ruhákat hordtam.

Mondanom sem kell,nem kellettem egy lánynak sem,magasról sz*rt rám az összes,sőt ki is nevettek,megvető tekintettel néztek rám.

Aztán eljött a változás ideje minden tekintetben.

Elkezdtem itthon edzeni,majd konditerembe járni,labdasportot játszani,egyre gyakrabban jártam/járok el bulizni és ott bizony iszok is rendesen,több ismerősöm lett,divatos és drága,márkás ruhákat hordok és magabiztosabb,egyben bunkóbb,lazább is lettem.

Most már bizony alaposan megnéznek,hajtanak is rám elég sokan.

Miért ez kell nekik?

A gyúrós,focizós,bulizós,bunkó,pénzes k*csög?

Átlagos,szerény,csendes,nem feltűnősködő fiúként miért néznek megvetéssel az emberre?


2014. ápr. 12. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nemhogy örülnél annak, hogy most már kellesz nekik...
2014. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem a bulizós,részegeskedő állítok kellenek,viszont egy dologra figyelj.

Ahogy írtad régen nem sok helyre jártál el,tehát kevesebb emberrel találkoztál,most lejársz,több ember van körülötted.A nagy számok törvénye alapján persze,hogy van olyan aki rád hajt(ha nem értenéd:5nőből kisebb az esély,hogy van olyan akinek bejössz mint 20ból).

Ennyi az egész,és persze,hogy egy lány sem fog tiltakozni egy olyan pasiért akin van némi izom,de csak ha nem viszi túlzásba,elvégre a férfiak nagy része sem azokat a nőket szeretik akik egész nap csak ülnek a gép/tévé előtt és nem mozognak.Nem tudom,hogy ebben mi a fura.

20L

2014. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg rég nem volt barátom, de mégse dobom ki a csöcsöm.
2014. ápr. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Attol fugg milyen not keresel. Hlakategoriaba tartozol akkor csakis onnan kapsz not magadnak. Mi a nagy furcsasag ebben? Ha agrol szakadt no vagyok bizots hasonlo embert vonzok magamhoz es forditva.

Tarsadalmi megoszlas es hova tartozas nem?

Amugy az elso eleg jo kerdest tett neked fel :D

2014. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#2:

szerintem ennek semmi köze az egészhez.

régebben ugyan kevesebbet jártam el,de a suliban ott volt legalább 500 csaj,egynek sem kellettem.

most már nem vagyok sulis,ergo sokkal kevesebb lánnyal van esélyem találkozni rendszeresen,mégis észre vesznek már.

nem ezen van a hangsúly,hiába próbálod kimagyarázni a női nemet.

és most ne gyere azzal sem,hogy a fiúk is ilyenek,nem!nekem nem kellenek a nagyszájú,bulizós,beképzelt,szolis ribik)

2014. ápr. 12. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Csodás,nekem meg nem kellenek szolis,letolt gatyájú pasik akik több alapozót használnak mint én és olyan "cuki" fülbevalójuk van amit bármelyik ovis kislány megirigyelne,most hogy ezt megbeszéltük:Sok lány ismerkedés miatt megy bulizni,tehát ha lát valakit aki bejön neki akkor ráhajt, ameddig mondjuk a suliban elvesztél a tömegben.

2-es voltam,és még mindig nem tudom,hogy mi nem érthető a dologban.

2014. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nagyon szépen megfogalmazott kérdés ez. Én is ilyen srác voltam és tapasztalom, hogy csak is rossz fiús életmóddal lehetsz sikeres a lányoknál. Szörnyű, hogy lényegében a lányok miatt van annyi agresszivítás, barbarizmus, kegyetlenség. Ugyanis gondoljatok bele, ha a lányok a kedves, értelmes,nem barábr fiúkhoz vonzódnának, akkor eljönne végre a világbéke és senki sem bántaná ok nélkül a másikat. De a lányok el lettek cseszve és az erőszakos fickókra bukanak valamiért.
2014. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!