Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen alak túl kövér ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen alak túl kövér ahhoz, hogy randizzon vele valaki?

Figyelt kérdés

Ne olyanokat írjatok, hogy a belső számít meg az arc meg ilyesmik (még ha így is van), mert most kifejezetten erre vagyok kíváncsi.

Nekem olyan alakom van, mint a másodiknak a képen, csak kicsit vastagabb a combom.

18L


[link]


2014. ápr. 13. 12:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
A jobb oldali anorexiás gebe, nem foglalkoznék vele, a bal oldali tökéletes!
2014. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Kéne! :)
2014. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A skizofrén ***** válasza:
Most szórakozol? Imádom az ilyen csajokat.
2014. ápr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj :) Nem tudom miért beszélsz butaságokat.
2014. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ez valami ironizáló kérdés? Mert még a baloldali se közelíti meg a kövéret. Ráadásul a másodikra hasonlítasz, azaz a jobboldalira, aki kifejezetten vékony?
2014. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

#3: Nem szórakozom, csak minden gebe barátnőmek van valakije meg ezerrel körülrajongják a pasik és a teltebbek, mint pl én senkinek se kellenek.

Nem lehet, hogy az összes ilyen alakú lánynak ronda az arca és sz@r a személyisége..

2014. ápr. 13. 12:30
 7/29 anonim ***** válasza:
Még egy általánosító kérdező, éljen.
2014. ápr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
#7 Nem általánosítok, ezek a tapasztalataim.
2014. ápr. 13. 12:34
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem vagy tisztában az általánosítás fogalmával.
2014. ápr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Egyik kepen sem szerepel kover alkatu lany.


Igy sajnos az a gyanum, hogy vagy fogalom-, vagy testkepzavarod lehet, esetleg a pillanatnyi sikertelenseged okat az ismerkedes kapcsan a kulso megjelenesedre vezeted vissza (nyilvanvaloan tevesen).

2014. ápr. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!